Новые мероприятия

Praktiskā personāla vadības skola

Piesakies Latvijas pieprasītākajai HR skolai un 3 mēnešu laikā apgūsti/padziļini savas personāla vadītāja kompetences un attīsti iemaņas!


10 nodarbību laikā 6 personāla vadības speciālisti un treneri palīdzēs tev apgūt svarīgākās personāla vadītāju kompetences, smelties pieredzi, gūt atbalstu un uzzināt šī brīža aktuālākās tendences un informāciju.

Emocionāli inteliģenta cilvēku vadība (korporatīvu apmācību piedāvājums)

Emocionāla inteliģenta cilvēku vadība ir jaunākais un efektīvākais komandas un talantu motivācijas instruments, kas ļoti būtiski var uzlabot komandas sniegumu, individuālo motivāciju un darbinieku lojalitāti. 

Šobrīd treniņš profesionāli sagatavotā līmenī ir pieejams arī Latvijā.

Komandas vadība

Šis 10 praktisku nodarbību komandas vadības kurss balstīts uz komandas koučingu ar praktiskiem piemēriem, kuru laikā atklāsiet, kā radīt spēcīgu komandu ar augstu motivāciju un noturīgu lojalitāti. Jo komanda, kas strādā, domā un dzīvo kā vienots organisms, ir jebkura projekta, uzņēmuma vai organizācijas veiksmes atslēga.

Praktiskā finanšu vadības skola (Novembris 2020)

10 klātienes nodarbību praktisks finanšu vadības kurss harizmātiskā praktiķa, A/S Food Union finanšu direktora Artūra Čirjevska vadībā.


Nodarbības notiks 1x nedēļā no plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00 SIA Kr.Barona ielā 5-5, Rīgā, Sia EiroPersonāls majīgās telpās.

Архив мероприятий

Praktiskā finanšu vadības skola On-Line (septembris 2020)

Praktisks 10 nodarbību finanšu vadības kurss harizmātiskā praktiķa, A/S Food Union finanšu direktora Artūra Čirjevska vadībā.


Nodarbības notiek 3 mēnešu garumā (kopā 10 nodarbības no kurām 3 ir klātienes un 7 On-Line nodarbības), katru otrdienu no plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00 (klātienes nodarbības) SIA Eiro Personāls birojā, Kr. Barona ielā 5-5, Rīgā, un no plkst. 18:30 līdz 20:30 On-Line nodarbības, izmantojot ērti lietojamu Google Meet platformu. 


Izmantojot šo risinājumu, mums būs iespēja: pilnībā apgūt krusu, gūt dalībnieku piemērus, risināt interesantas situācijas un veidot pilnvērtīga kursa komunikāciju, nenākot uz apmācību klasi un paliekot sev ērtā vietā.

Kursi On-Line vidē

Līdz ar radušos izaicinājumu esam pārgajuši darbam OnLine vidē, kamēr nevaram tikties klātienē visi kursi notiks On-Line.


Apmācībām izmantojam Google Meet platformu, kas ļauj dalībniekiem ne tikai klausīties treneri un redzēt prezentāciju, bet arī redzēt viens otru un  piedalīties diskusijās.


Līdz ar to, kamēr nevaram tikties klātienē, šī ir laba alternatīva, kas ļauj pilnvērtīgi aizvietot klātnienes mācības.

Vadītāja loma šodienas neskaidrajā situācijā, lēmumi cilvēkresursu jomā

14. aprīlī piesakies praktiskajām  vadītāju/ personāla vadītāju On-Line sarunām/diskusijai, kur runāsim par augstākās vadības lomu uzņēmumā stresa situācijā saistībā ar cilvēkresursiem.

Dažādi cilvēki, atšķirīgas saskarsmes. Individuāli risinājumi gudrai komunikācijai

15. aprīlī piesakies praktiskam On-Line kursam, kurā tiks interaktīvi stāstīts par individuālu pieeju gan šīs ārkārtas situācijas ikdienas, gan saspringtās darba vides komunikācijai un saskarsmei ar līdzās esošajiem cilvēkiem.

Paaudžu efektīvas sadarbības atslēga - Emocionālā Inteliģence saskarsmē. On-Line kurss

Piedāvājam 3 nodarbību (9 stundu) On-Line kursu, kurā trenēsim Emocionālas inteliģences rīkus un metodes, kas būtiski palīdzēs uzlabot dažādo paaudžu darbinieku savstarpēju sapratni, sadarbību un veiktspēju, kā arī uzlabos iesaisti un apmierinātību, vienlaikus izslēdzot konfliktus un pārpratumus, kā nepamatotu resursu ieguldīšanu personāla mainībā.

Praktiskā finanšu vadības skola 2020

Praktisks 10 nodarbību finanšu vadības kurss, kura laikā Jūs gūsiet ne tikai iemaņas un prasmes precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli, bet arī izpratni par peļņu nesošu darbības virziena identificēšanu un paplašināšanu, un efektīvu uzņēmuma resursu izmantošanu.

Emocionāli inteliģenta cilvēku vadība (korporatīvu apmācību piedāvājums)

Emocionāla inteliģenta cilvēku vadība ir jaunākais un efektīvākais komandas un talantu motivācijas instruments, kas ļoti būtiski var uzlabot komandas sniegumu, individuālo motivāciju un darbinieku lojalitāti. 


Šobrīd treniņš profesionāli sagatavotā līmenī ir pieejams arī Latvijā.

Emocionāla inteliģence cilvēku vadībā

Praktiskā vadītāju attīstības 10 nodarbību meistardarbnīca

Tendences darba tirgū pierāda, ka šobrīd efektīva vadītāja veiksmes nosacījums ir Māksla Vadīt, nevis Māksla Darīt. Tāpēc šis praktiskais vadītāju treniņš 10 nodarbību laikā palīdzēs attīstīt nepieciešamās vadības iemaņas, ļaus paskatīties uz sava darba nozīmību un iegūt atgriezenisko saiti tieši sava, visefektīvākā vadības stila izveidē, kas piemērojams tieši Jūsu komandai.

Praktiskā personāla vadības skola 2020.

Praktiskā personāla vadības skola ir viens no TopLeader atzītākajiem kursiem, kura ietvaros gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, gan nozares iesācējiem piedāvājam apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

 

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 7 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

Structogram efektīvu vadītāju skola

Esi komandas, nodaļas vai uzņēmuma vadītājs un vēlies palīdzēt savai komandai izveidot pozitīvu darba klimatu, kļūt saliedētai un efektīvi strādāt uz kopēja mērķa sasniegšanu?

Structogram efektīva vadītāju skola piedāvā 3 mēnešu laikā uzasināt tvērienu, attīstot vadītāja izpratni un iemaņas tiešām jaunā līmenī.

Praktiskā finanšu vadība (rudens 2019.)

Ja Tu darbojies finanšu jomā, vai vadi uzņēmumu un vēlies gūt pilnīgu izpratni, kā precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli, tad aicinām Tevi pieteikties praktiskam finanšu vadības kursam, kuru vadīs praktiķis ar fantastisku pieredzi – "FoodUnion” grupas Baltijas divīzijas (Rīgas Piensaimnieks, AS Valmieras Piens, Premia TKH (Igaunika), Premia KPC (Lietuva), Hladokombinat Nr1 (Krievija)) finanšu direktors Artūrs Čirjevskis.

Praktiskā finanšu vadība

Vai darbojies finanšu jomā, vadi uzņēmumu un vēlies gūt pilnīgu izpratni, kā precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli?

Aicinām Tevi pieteikties praktiskam finanšu vadības kursam, kuru vadīs praktiķis ar lielu pieredzi, kurš kursa ietvaros dalīsies ar daudziem vērtīgiem, praktiskiem padomiem no savas profesionālās un citu uzņēmumu pieredzes. 

Efektīva komunikācija un veiksmīga saskarsme komandā

Praktisks 10 nodarbību treniņš, kas palīdzēs komandu vadītājiem apzināties savas komandas darbinieku lomas, komunikācijas stilu un potenciālu, ka arī iemācīs izmantot darbinieku stiprās puses kopējā darba snieguma veicināšanai.

Mēs visi esam nokļuvuši situācijās, kurās ir bijuši pārpratumi ar lielākām vai mazākām sekām. Vai nu tu esi jutis, ka tevi nedzird, nesaprot, vai arī tas, ar ko komunicē, ir pārliecināts, ka tu neuztver viņu. Šīs situācijas bieži rada nepatīkamu sajūtu: kas īsti NE-notika? Ko izdarīju NE-pareizi? Kāpēc dialoga partneris NE-pieņēma to, ko saku? Ko viņš man NE-pateica?

Praktiskā Lean metožu darbnīca "Sasniedz vairāk darot mazāk"

Sadarbībā ar Lean Six Sigma zaļās jostas turētāju, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu vadības eksperti Artu Birumu piedāvājam inovatīvu un ļoti praktisku kursu, kas sevī ietver 4 darbnīcas, kuru laikā dalībnieki apgūs Lean procesa praktiskās iemaņas tūlītējai ieviešanai un pozitīvu rezultātu gūšanai.

Praktiskā HR skola (oktorbis 2019.)

Praktiskā personāla vadības skola (Praktiskā HR skola) ir viens no TopLeader atzītākajiem kursiem, kura ietvaros gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, gan nozares iesācējiem piedāvājam apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

 

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 7 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

Praktiskā HR skola

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 6 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

DIGI BROKASTIS - Digitālā mārketinga speciālista nepieciešamas prasmes, iemaņas un to attīstība

Līdz ar strauju sociālu tiklu izmantošanu un to iedarbību uz cilvēka rīcību ir nepieciešams apgūt jaunas digitālās komunikācijas prasmes.​Vadošais vidēja un augstāka līmeņa vadītāju apmācību uzņēmums TopLeader sadarbība ar profesionāla digitālā mārketinga apmācības uzņēmuma Digital Journey, Egilu Boitmani un digitālas komunikācijas jomas profesionāļiem piedāvā Latvijas digitalizēšanas ik mēneša tikšanās – DIGI BROKASTIS.

Efektīva darbinieku novērtēšanas sistēma

19. oktobrī aicinām personāla vadītājus un uzņēmuma augstākas vadības pārstāvjus uz TopLeader ikmēneša personāla vadītāju tikšanos, kuras ietvaros runāsim par darbinieku novērtēšanas sistēmas izveidi, tās pozitīvo pieredzi, šī brīža izaicinājumiem un par virzieniem nākotnes uzlabošanā. Šī ir lieliska iespēja dalīties gan ar savu pieredzi, kā arī uzzināt par citu uzņēmumu pieredzi. Būs iespēja iepazīties ar vērtīgiem piemēriem un arī kopā rast risinājumu idejas Jūsu organizācijas grūtībām.

Digi Brokastis - Uzņēmuma tēla veidošana sociālajos portālos

8. novembrī pasākuma "Digi Brokastis" ietvaros runāsim par Uzņēmuma tēla veidošana sociālajos portālos. DigiBrokastu mērķis ir pulcēt gan nozares profesionāļus, gan uzņēmumu vadītājus, gan privātpersonas, lai kopīgi smeltos jaunas zināšanas un iegūtu noderīgus padomus par digitālo komunikāciju Latvijā un pasaulē.

Praktiskā vadītāju skola

Piedāvājam praktisku vadīt-prasmes un līderības kompetenču attīstības 3 mēnešu skolu, kura ir noderīga gan vidējai (nodaļu un komandu vadītāji), gan augstākai vadībai (filiāļu, uzņēmuma stratēģiska vadība). Apmācību efektīvākam rezultātam, izmantosim jaunāko metodi – 20% teorija un 80% prakse.

  • Facebook profils
  • TopLeader Twitter profils
  • Topleader Google+ profils
  • facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus