top of page

Personāla vadītāju skola (HR skola) pavasaris 2021.

Christmas Tree Farm

Strādā personālā vadībā un vēlies pilnveidot savas iemaņas vai esi karjeras sākumposmā un vēlies saistīt savu profesionālo dzīvi ar HR jomu?


Praktiskā personāla vadītāju skola piedāvā 11 nodarbību ciklu Latvijas HR praktiķu vadībā.

Mūsu treneru komanda nav tikai teorijas pasniedzēji - visi ir īsti sava darba darītāji, kuru stiprās puses ir paveicies apvienot šajā kursā un piedāvāt tās Jums foršu zināšanu un prasmju izlases veidā.

Strādā personālā vadībā un vēlies pilnveidot savas iemaņas vai esi karjeras sākumposmā un vēlies saistīt savu profesionālo dzīvi ar HR jomu?


Praktiskā personāla vadītāju skola piedāvā 11 nodarbību ciklu Latvijas HR praktiķu vadībā.

Mūsu treneru komanda nav tikai teorijas pasniedzēji - visi ir īsti sava darba darītāji, kuru stiprās puses ir paveicies apvienot šajā kursā un piedāvāt tās Jums foršu zināšanu un prasmju izlases veidā.


Kurss noteikti būs vērtīgs gan jomas iesācējiem, jo pa punktiem tiks izskatīti svarīgākie posmi un būs iespējams praktiski izprast personālvadības procesus un gūt pieredzi no grupas un ekspertu situāciju analīžu (case study) izklāstiem, gan arī tas būs noderīgs labu laiku strādājošiem personāla specialistiem, lai padziļinātu savas zināšanas, “uzasinātu zāģi” un kursa laikā apspriestu reālus savas organizācijas izaicinājumus.


Šis laiks pasaulē īpaši daudz pūles ir prasījis personāla vadītājiem un patiesi zinām labus piemērus, kad personāla daļas efektīva darbība ļāvusi uzņēmumiem ātrāk pielāgoties izaicinājumiem un ne tikai noturēties tirgū, bet arī gūt papildus ienākumus.


Pievienojies HR skolai un attīsti savas praktiskās iemaņas kopā ar labākajiem!

Personāla vadītāju skolas programma


1. nodarbība (1. marts) – Stratēģija. Personāla vadības loma organizācijā un tās izaugsmē. On-Line nodarbība

Pasaules prakse HR procesu transformācijā, šodienas izaicinājumi un nākotnes prasības.

Nodarbību vada: Arta Biruma2. nodarbība (8. marts) – Aktuālais personāla vadībā saistībā ar COVID situāciju. On-Line nodarbība

Likumdošanas normu piemērošana COVID ietvaros, darba vietu iekārtošana un

saziņas izaicinājumi. 

Nodarbību vada: Baiba Pedraudze3. nodarbība (15. marts) – Atlases procesa izstrāde, atlases projektu vadība. On-Line vai klātienes nodarbība

Organizācijas atlases stratēģijas izstrāde, Efektīva atlases procesa organizēšana (Agile pieeja)

Nodarbību vada: Irina Točko


4. nodarbība (22. marts) – Personāla atlases mārketings. On-Line nodarbība

Ieteikumi, ko ņemt vērā, domājot par kandidātu piesaistes kanāliem. Atlases mārketinga pamatprincipi. Praktiskās pieredzes stāsti par sludinājumu publicēšanu.

Nodarbību vada: Ilze Buša


5. nodarbība (29. marts)  Intervijas. On-Line nodarbība

Sagatavošanās intervijai, intervijas veidi (informatīvā, kompetenču), intervijas process, kandidātu novērtēšanas metodes.

Nodarbību vada: Evita Mackeviča6. nodarbība (12. aprīlis) Darbinieku novērtēšana. On-Line vai klātienes nodarbība

Profesionālo un sociālo kompetenču novērtēšana. Kompetenču pielietojums organizācijā. Kompetenču intervija, tās laikā iegūtās informācijas kodēšana.

Nodarbību vada: Evita Mackeviča vai Lāsma Jansone7. nodarbība (19. aprīlis). Onbording jeb darbā ievadīšanas un mentoringa procesu izstrāde, Exit  intervijas. 

On-Line nodarbība

Efektīva darbā ievadīšanas procesa izstrāde organizācijā.  Būtiskākie faktori, kas jāņem vērā, izstrādājot šos procesus. Kādēļ nepieciešamas Exit intervijas un ko darīt ar iegūto informāciju.

Nodarbību vada: Undīne Bušmeistere8. nodarbība (26. aprīlis) Darbinieku attīstība un talantu vadība.

On-Line nodarbība

Organizācijas mācību sistēmas izstrāde, uzturēšana un attīstība. Izaicinājumi un kļūdas attīstības sistēmu izstrādē. Talantu vadības stratēģiskā vadība. Vadītāju attīstības vajadzību identificēšana, programmu izstrāde un rezultātu novērtēšana.

Nodarbību vada: Undīne Bušmeistere9. nodarbība (10. maijs) Darba izpildes novērtēšana. On-Line nodarbība

Efektīvas darba izpildes sistēmas izstrāde un pielietojums, ikgadējo pētījumu organizēšana un praktiskie ieguvumi.

Nodarbību vada: Arta Biruma10. nodarbība (17. maijs)  Jaunas pieejas personāla vadības jomā, personāla vadības projektu pievienotās vērtības radīšana biznesa procesos. On-Line nodarbība

Jaunas pieejas personāla vadības sistēmas efektivizācijai. Spēļošanas jebšu gamification pieeja personāla vadības procesos. Digitālo rīku izmantošana personāla vadībā. LEAN metodoloģija

Nodarbību vada: Arta Biruma11. nodarbība (24. maijs) Populārāko personāla vadības situāciju risināšana Darba likuma ietvaros (case study). Praktiskais darbs ar ikdienas situāciju risināšanu. Klātienes nodarbība

Nodarbību vada: Undīne Bušmeistere un Arta Biruma

Personāla vadības kursa norises vieta un laiks


Kursa sākums: 1. marts, 2021. gads.

Nodarbības notiek 3 mēnešu garumā (kopā 11 nodarbības nodarbības), pirmdienās no plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00.


Klātienes nodarbības notiek SIA Eiro Personāls birojā, Kr. Barona ielā 5-5, Rīgā, savukārt On-Line nodarbībām izmantojam ērti lietojamu Google Meet platformu (par kuru pastāstīsim skolas sākumā).

Personāla vadības kursa dalības nosacījumi


· Dalības maksa par visu kursu – 670 EUR + PVN

· Piesakot 3 dalībniekus no viena uzņēmuma – 1450 EUR + PVN


bottom of page