top of page

Praktiskā personāla vadības skola

Christmas Tree Farm

Piesakies Latvijas pieprasītākajai HR skolai un 3 mēnešu laikā apgūsti/padziļini savas personāla vadītāja kompetences un attīsti iemaņas!


10 nodarbību laikā 6 personāla vadības speciālisti un treneri palīdzēs tev apgūt svarīgākās personāla vadītāju kompetences, smelties pieredzi, gūt atbalstu un uzzināt šī brīža aktuālākās tendences un informāciju.

Piesakies Latvijas pieprasītākajai HR skolai un 3 mēnešu laikā apgūsti/padziļini savas personāla vadītāja kompetences un attīsti iemaņas!


10 nodarbību laikā 6 personāla vadības speciālisti un treneri palīdzēs tev apgūt svarīgākās personāla vadītāju kompetences, smelties pieredzi, gūt atbalstu un uzzināt šī brīža aktuālākās tendences un informāciju.Šī jau ir 6 Personāla vadītāju skola, līdz ar to ir uzkrāta ļoti laba pieredze.

Šī gada jaunums ir klātienes un On-Line nodarbību apvienība (hibrīds), kur dažas nodarbības notiks klātienē un dažas - On-Line vidē, kas palīdzēs ietaupīt laiku un pielāgoties šī brīža aktuālajām apmācību tendencēm.


Nodarbības būs ļoti noderīgas gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, kuri vēlas “uzasināt” savas iemaņas un gūt jaunu redzējumu, iedvesmu un padomus, gan iesācējiem, kuri ir saistīti ar personāla vadību vai vēlas gūt praktisku skatījumu, plašu ieskatu personāla vadības jomā un attīstīt savas HR kompetences.


Personāla vadītāju (HR) skolas laikā tu:


· uzzināsi jaunumus par gandrīz visām HR tēmām – no atlases līdz talantu vadībai;

· iepazīsies ar praktizējošu personāla vadītāju pieredzi;

· uzzināsi nianses, par kurām netiek runāts augstskolā;

· iepazīsies ar savas jomas profesionāļiem, tādejādi veidojot kontaktu loku un diskutējot par pieredzi dažādu nozaru uzņēmumos;

· ar savu darbu spēsi radīt lielāku vērtību uzņēmumā.

Personāla vadītāju skolas programma


1. nodarbība (19. oktobris) – Stratēģija. Personāla vadības loma organizācijā un tās izaugsmē. Klātienes nodarbība

Pasaules prakse HR procesu transformācijā, šodienas izaicinājumi un nākotnes prasības.

Nodarbību vada: Arta Biruma2. nodarbība (26. oktobris) – Atlases procesa izstrāde, atlases projektu vadība. Klātienes nodarbība

Organizācijas atlases stratēģijas izstrāde, Efektīva atlases procesa organizēšana (Agile pieeja)

Nodarbību vada: Irina Točko3. nodarbība (2. novembris) – Personāla atlases mārketings. On-Line nodarbība

Ieteikumi, ko ņemt vērā, domājot par kandidātu piesaistes kanāliem. Atlases mārketinga pamatprincipi. Praktiskās pieredzes stāsti par sludinājumu publicēšanu.

Nodarbību vada: Ilze Buša4. nodarbība (9. novembris)  Intervijas. On-Line nodarbība

Sagatavošanās intervijai, intervijas veidi (informatīvā, kompetenču), intervijas process, kandidātu novērtēšanas metodes.

Nodarbību vada: Evita Mackeviča5. nodarbība (16. novembris) Darbinieku novērtēšana. Klātienes nodarbība

Profesionālo un sociālo kompetenču novērtēšana. Kompetenču pielietojums organizācijā. Kompetenču intervija, tās laikā iegūtās informācijas kodēšana.

Nodarbību vada: Evita Mackeviča vai Lāsma Jansone6. nodarbība (23. novembris). Onbording jeb darbā ievadīšanas un mentoringa procesu izstrāde, Exit  intervijas. 

On-Line nodarbība

Efektīva darbā ievadīšanas procesa izstrāde organizācijā.  Būtiskākie faktori, kas jāņem vērā, izstrādājot šos procesus. Kādēļ nepieciešamas Exit intervijas un ko darīt ar iegūto informāciju.

Nodarbību vada: Undīne Bušmeistere7. nodarbība (30. novembris) Darbinieku attīstība un talantu vadība.

On-Line nodarbība

Organizācijas mācību sistēmas izstrāde, uzturēšana un attīstība. Izaicinājumi un kļūdas attīstības sistēmu izstrādē. Talantu vadības stratēģiskā vadība. Vadītāju attīstības vajadzību identificēšana, programmu izstrāde un rezultātu novērtēšana.

Nodarbību vada: Undīne Bušmeistere8. nodarbība (7. decembris) Darba izpildes novērtēšana. On-Line nodarbība

Efektīvas darba izpildes sistēmas izstrāde un pielietojums, ikgadējo pētījumu organizēšana un praktiskie ieguvumi.

Nodarbību vada: Arta Biruma9. nodarbība (14. decembris)  Jaunas pieejas personāla vadības jomā, personāla vadības projektu pievienotās vērtības radīšana biznesa procesos. On-Line nodarbība

Jaunas pieejas personāla vadības sistēmas efektivizācijai. Spēļošanas jebšu gamification pieeja personāla vadības procesos. Digitālo rīku izmantošana personāla vadībā. LEAN metodoloģija

Nodarbību vada: Arta Biruma10. nodarbība (21. decembris) Populārāko personāla vadības situāciju risināšana Darba likuma ietvaros (case study). Praktiskais darbs ar ikdienas situāciju risināšanu. Klātienes nodarbība

Nodarbību vada: Undīne Bušmeistere un Arta Biruma

Personāla vadības kursa norises vieta un laiks


Kursa sākums: 19. oktobris, 2020. gads.

Nodarbības notiek 3 mēnešu garumā (kopā 10 nodarbības, no kurām 4 ir klātienes un 6 On-Line nodarbības), katru pirmdienu no plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00.


Klātienes nodarbības notiek SIA Eiro Personāls birojā, Kr. Barona ielā 5-5, Rīgā, savukārt On-Line nodarbībām izmantojam ērti lietojamu Google Meet platformu (par kuru pastāstīsim skolas sākumā).

Personāla vadības kursa dalības nosacījumi


Uzņēmumiem:

· Dalības maksa par visu kursu – 670 EUR + PVN

· Piesakot 3 dalībniekus no viena uzņēmuma – 1450 EUR + PVN


Privātpersonām

· Dalības maksa par visu kursu – 670 EUR + MUN (mikro uzņēmuma nodoklis 15%)

bottom of page