Aktuālie Piedāvājumi

Vadītāja loma šodienas neskaidrajā situācijā, lēmumi cilvēkresursu jomā

7. aprīlī piesakies praktiskajām  vadītāju/ personāla vadītāju On-Line sarunām/diskusijai, kur runāsim par augstākās vadības lomu uzņēmumā stresa situācijā saistībā ar cilvēkresursiem.

Paaudžu efektīvas sadarbības atslēga - Emocionālā Inteliģence saskarsmē. On-Line kurss

Piedāvājam 3 nodarbību (9 stundu) On-Line kursu, kurā trenēsim Emocionālas inteliģences rīkus un metodes, kas būtiski palīdzēs uzlabot dažādo paaudžu darbinieku savstarpēju sapratni, sadarbību un veiktspēju, kā arī uzlabos iesaisti un apmierinātību, vienlaikus izslēdzot konfliktus un pārpratumus, kā nepamatotu resursu ieguldīšanu personāla mainībā.

Dažādi cilvēki, atšķirīgas saskarsmes. Individuāli risinājumi gudrai komunikācijai

8. aprīlī piesakies praktiskam On-Line kursam, kurā tiks interaktīvi stāstīts par individuālu pieeju gan šīs ārkārtas situācijas ikdienas, gan saspringtās darba vides komunikācijai un saskarsmei ar līdzās esošajiem cilvēkiem.

Praktiskā finanšu vadības skola 2020

Praktisks 10 nodarbību finanšu vadības kurss, kura laikā Jūs gūsiet ne tikai iemaņas un prasmes precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli, bet arī izpratni par peļņu nesošu darbības virziena identificēšanu un paplašināšanu, un efektīvu uzņēmuma resursu izmantošanu.

Kursi On-Line vidē

Līdz ar radušos izaicinājumu esam pārgajuši darbam OnLine vidē, kamēr nevaram tikties klātienē visi kursi notiks On-Line.

Apmācībām izmantojam Google Meet platformu, kas ļauj dalībniekiem ne tikai klausīties treneri un redzēt prezentāciju, bet arī redzēt viens otru un  piedalīties diskusijās.

Līdz ar to, kamēr nevaram tikties klātienē, šī ir laba alternatīva, kas ļauj pilnvērtīgi aizvietot klātnienes mācības.

Emocionāli inteliģenta cilvēku vadība (korporatīvu apmācību piedāvājums)

Emocionāla inteliģenta cilvēku vadība ir jaunākais un efektīvākais komandas un talantu motivācijas instruments, kas ļoti būtiski var uzlabot komandas sniegumu, individuālo motivāciju un darbinieku lojalitāti. 

Šobrīd treniņš profesionāli sagatavotā līmenī ir pieejams arī Latvijā.

Treniņu arhīvs

Emocionāla inteliģence cilvēku vadībā

Praktiskā vadītāju attīstības 10 nodarbību meistardarbnīca

Tendences darba tirgū pierāda, ka šobrīd efektīva vadītāja veiksmes nosacījums ir Māksla Vadīt, nevis Māksla Darīt. Tāpēc šis praktiskais vadītāju treniņš 10 nodarbību laikā palīdzēs attīstīt nepieciešamās vadības iemaņas, ļaus paskatīties uz sava darba nozīmību un iegūt atgriezenisko saiti tieši sava, visefektīvākā vadības stila izveidē, kas piemērojams tieši Jūsu komandai.

Praktiskā personāla vadības skola 2020.

Praktiskā personāla vadības skola ir viens no TopLeader atzītākajiem kursiem, kura ietvaros gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, gan nozares iesācējiem piedāvājam apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

 

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 7 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

Structogram efektīvu vadītāju skola

Esi komandas, nodaļas vai uzņēmuma vadītājs un vēlies palīdzēt savai komandai izveidot pozitīvu darba klimatu, kļūt saliedētai un efektīvi strādāt uz kopēja mērķa sasniegšanu?

Structogram efektīva vadītāju skola piedāvā 3 mēnešu laikā uzasināt tvērienu, attīstot vadītāja izpratni un iemaņas tiešām jaunā līmenī.

Praktiskā finanšu vadība (rudens 2019.)

Ja Tu darbojies finanšu jomā, vai vadi uzņēmumu un vēlies gūt pilnīgu izpratni, kā precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli, tad aicinām Tevi pieteikties praktiskam finanšu vadības kursam, kuru vadīs praktiķis ar fantastisku pieredzi – "FoodUnion” grupas Baltijas divīzijas (Rīgas Piensaimnieks, AS Valmieras Piens, Premia TKH (Igaunika), Premia KPC (Lietuva), Hladokombinat Nr1 (Krievija)) finanšu direktors Artūrs Čirjevskis.

Praktiskā finanšu vadība

Vai darbojies finanšu jomā, vadi uzņēmumu un vēlies gūt pilnīgu izpratni, kā precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli?

Aicinām Tevi pieteikties praktiskam finanšu vadības kursam, kuru vadīs praktiķis ar lielu pieredzi, kurš kursa ietvaros dalīsies ar daudziem vērtīgiem, praktiskiem padomiem no savas profesionālās un citu uzņēmumu pieredzes. 

Efektīva komunikācija un veiksmīga saskarsme komandā

Praktisks 10 nodarbību treniņš, kas palīdzēs komandu vadītājiem apzināties savas komandas darbinieku lomas, komunikācijas stilu un potenciālu, ka arī iemācīs izmantot darbinieku stiprās puses kopējā darba snieguma veicināšanai.

Mēs visi esam nokļuvuši situācijās, kurās ir bijuši pārpratumi ar lielākām vai mazākām sekām. Vai nu tu esi jutis, ka tevi nedzird, nesaprot, vai arī tas, ar ko komunicē, ir pārliecināts, ka tu neuztver viņu. Šīs situācijas bieži rada nepatīkamu sajūtu: kas īsti NE-notika? Ko izdarīju NE-pareizi? Kāpēc dialoga partneris NE-pieņēma to, ko saku? Ko viņš man NE-pateica?

Praktiskā Lean metožu darbnīca "Sasniedz vairāk darot mazāk"

Sadarbībā ar Lean Six Sigma zaļās jostas turētāju, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu vadības eksperti Artu Birumu piedāvājam inovatīvu un ļoti praktisku kursu, kas sevī ietver 4 darbnīcas, kuru laikā dalībnieki apgūs Lean procesa praktiskās iemaņas tūlītējai ieviešanai un pozitīvu rezultātu gūšanai.

Praktiskā HR skola (oktorbis 2019.)

Praktiskā personāla vadības skola (Praktiskā HR skola) ir viens no TopLeader atzītākajiem kursiem, kura ietvaros gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, gan nozares iesācējiem piedāvājam apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

 

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 7 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

Praktiskā HR skola

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 6 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

DIGI BROKASTIS - Digitālā mārketinga speciālista nepieciešamas prasmes, iemaņas un to attīstība

Līdz ar strauju sociālu tiklu izmantošanu un to iedarbību uz cilvēka rīcību ir nepieciešams apgūt jaunas digitālās komunikācijas prasmes.​Vadošais vidēja un augstāka līmeņa vadītāju apmācību uzņēmums TopLeader sadarbība ar profesionāla digitālā mārketinga apmācības uzņēmuma Digital Journey, Egilu Boitmani un digitālas komunikācijas jomas profesionāļiem piedāvā Latvijas digitalizēšanas ik mēneša tikšanās – DIGI BROKASTIS.

Efektīva darbinieku novērtēšanas sistēma

19. oktobrī aicinām personāla vadītājus un uzņēmuma augstākas vadības pārstāvjus uz TopLeader ikmēneša personāla vadītāju tikšanos, kuras ietvaros runāsim par darbinieku novērtēšanas sistēmas izveidi, tās pozitīvo pieredzi, šī brīža izaicinājumiem un par virzieniem nākotnes uzlabošanā. Šī ir lieliska iespēja dalīties gan ar savu pieredzi, kā arī uzzināt par citu uzņēmumu pieredzi. Būs iespēja iepazīties ar vērtīgiem piemēriem un arī kopā rast risinājumu idejas Jūsu organizācijas grūtībām.

Digi Brokastis - Uzņēmuma tēla veidošana sociālajos portālos

8. novembrī pasākuma "Digi Brokastis" ietvaros runāsim par Uzņēmuma tēla veidošana sociālajos portālos. DigiBrokastu mērķis ir pulcēt gan nozares profesionāļus, gan uzņēmumu vadītājus, gan privātpersonas, lai kopīgi smeltos jaunas zināšanas un iegūtu noderīgus padomus par digitālo komunikāciju Latvijā un pasaulē.

Praktiskā vadītāju skola

Piedāvājam praktisku vadīt-prasmes un līderības kompetenču attīstības 3 mēnešu skolu, kura ir noderīga gan vidējai (nodaļu un komandu vadītāji), gan augstākai vadībai (filiāļu, uzņēmuma stratēģiska vadība). Apmācību efektīvākam rezultātam, izmantosim jaunāko metodi – 20% teorija un 80% prakse.

Praktiskā finanšu vadības skola

Piedāvājam 10 praktiskas nodarbības, kuras, profesionāla un pieredzējuša, trenera pavadībā sniegs jums ieskatu finanšu pārvaldībā. Kursu vadīs SEB Bankas koorporatīvo klientu konsultāciju vadītājs, kurš kursa iervaros dalīsies ar daudz vērtīgiem, praktiskiem padomiem no savas profesionālās pieredzes. Kurss sastāvēs no lekcijām, praktiskiem individuāliem un grupas uzdevumiem, kā arī pasniedzējs dalīsies savos profesionālajos padomos apskatot gan starptautiskus, gan Latvijas mēroga piemērus.

Praktiskā personāla vadības skola

Ļoti praktiska un ekskluzīva skola jauniem un pieredzējušiem personāla vadības. Skolas programmā dalību ņem pieredzējušie un atraktīvi treneri, kas spēs ne tikai stāstīt teoriju, bet dalīties ar savu praksi un pieredzi. 3 mēnešu laikā tevi sagaida 12  nodarbības – 12 interesantas tēmas veiksmīgam personāla vadītāja darbam.

Digitālā komunikācijas skola

Piedāvājam ļoti praktisku digitālās komunikācijas skolu, kur dalībnieki iegūs šī brīža tik ļoti nepieciešamās digitālās kompetences un 4 mēnešu laikā uztrenēs visu svarīgāko no sociālo tīklu efektīvas izmantošanas un reklāmas līdz e-pastu sagatavošanai un izsūtīšanai klientiem.

 

Šo brīdi noteikti var dēvēt par digitalizācijas laiku. Pēdējos piecos gados tehnoloģijas ļoti strauji attīstījās un tas ir tikai sākums. Mūsu “Digitālā komunikācijas skola” tevi sagatavos veiksmīgai tehnoloģiju pārzināšanai un pats būtiskākais to lietderīgu izmatošanai.

 

Skolas laikā savā pieredzē dalīsies Latvijas labākie praktiķi, kuri pateicoties jaunām tehnoloģijām, aktīvi strādā gan Latvijas, gan ārzemju tirgū un pārzin pasaules veiksmīgākas tendences.

Idejas veiksmīga pārdošana

Vai arī Tev nākas saskārties ar situāciju, kad ir jāpārliecina savi kolēģi, komanda, uzņēmuma vadība par savas  konkrētās idejas īstenošanu. “Pārdot savu ideju” jeb pareizi prezentēt savu ideju, tā ir prasme, kas mūsdienās ir ļoti nepieciešama jebkuram. Mēs katru dienu “pārdodam” savas idejas, gan privātā dzīvē, gan darbā.

 

Daudzas ļoti labas idejas netiek realizētas, vai tiek nesaprastas nepareizas komunikācijas (prezentācijas) dēļ, no kā cieš ne tikai idejas autors, bet bieži vien arī uzņēmums.

DigiBrokastis - Kā noturēties virs ūdens biznesā?

Uzņēmums digitālā vidē dzīvo savu dzīvi. Ja desmitgadi atpakaļ lielākā nozīme bija word-of-mouth marketing un uzņēmuma mājaslapa internetā pildīja informatīvu funkciju, tad šodien daudz kas ir mainījies. Protams, word-of-mouth mārketinga nozīme nebūt nav samazinājusies, bet būtiski ir apzināties, ka aiz katra profila vai mājaslapas apmeklējuma atrodas reāla persona, kas, iespējams, ir Jūsu mērķauditorija, līdz ar to ir jāatrod īstais veids kā šo cilvēku patiesi uzrunāt un veidot attiecības, kas rezultātā būtu apbusēji labvēlīgas un produktīvas.

ersonāla vadība kā vadītāja/u attīstības partneris

22. februārī aicinām ņemt dalību Personāla vadītāju kluba tikšanās, kura laikā neformālā un brīvā gaisotnē dalīsimies pieredzē par svarīgu personāla vadības funkciju – darbinieku attīstību un fokusēsimies uz jaunu vadītāju attīstību.

 

2 stundu laikā gūsim vērtīgu praktisku ieskatu, sapazīsimies, ka arī garšīgi un veselīgi paēdīsim brokastis foršā un profesionālā kompānijā.

Kompetenču novērtēšana

Amata pienākumi un saturs strauji mainās, un uzņēmumam ir ļoti svarīgi atrast darbiniekus, kuru kompetences ļauj pielāgoties jauniem izaicinājumiem un būt spējīgiem darboties nākotnē. Šodien uzņēmumos arvien būtiskāku lomu “spēlē” cilvēkresursa faktors, uzņēmumi atzīst, ka darbiniekā saredz arvien lielāku potenciālu, tādēļ izteiktāk sāk fokusēties uz cilvēku un viņa kompetencēm.

 

No 3. maija piesakies “Kompetenču novērtēšanas skolai”, kur 4 nodarbību laikā personāla, uzņēmumu un nodaļu vadītāji apgūs, kā efektīvi noteikt, mērīt, attīstīt un izmantot darbiniekiem nepieciešamās kompetences.

  • Facebook profils
  • TopLeader Twitter profils
  • Topleader Google+ profils
  • facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus