Aktuālie Piedāvājumi

MasterMind “Kā man efektīvi darboties savā profesionālajā lomā ārējās krīzes izraisītājos apstākļos”

Ir vajadzīga papildus enerģija, idejas, risinājumi, atbalsts un motivācija?


Piedalies kopā ar citiem profesionāļiem MasterMind grupā!


MasterMind ir grupas sadarbības veids, kas palīdzēs iedzīvināt (dažreiz arī atdzīvināt) Tavas idejas, stiprinās motivāciju un dos enerģiju. MasterMind sesiju laikā tiek veidota vide, kurā cilvēki mācās viens no otra, sniedz un saņem atbalstu, ir virzībā uz savu individuālo mērķu sasniegšanu.


Labs instruments un laba vieta, kur profesionāli darboties, lai spētu veiksmīgi pielāgoties jauniem apstākļiem, būt mobilizētā stāvoklī un veiksmīgi darboties.

Vadītāju attīstības maratons

Pavasara - vasaras laikā piedāvājam uzņēmumu, nodaļu un komandu vadītājiem uzasināt zāģi piedaloties On-Line vadītāju attīstības maratonā.


12 nedēļu laikā mācīsimies līderību, komandas vadību un trenēsim būtiskās vadītāju prasmes un kompetences.


Vadītāju attīstības maratona mērķis - praktiski soli pa solim attīstīt vadītāja kompetences runājot un risinot reālās ikdienas darba situācijas.

Tiešraides un OnLine translācijas pakalpojumi

Tiek plānots seminārs, konference vai korporatīvs pasākums, un ir nepieciešama tiešraide?

Agrāk tiešraidi varēja atļauties nodrošināt tikai lielos pasākumos, taču tehnoloģijas aktīvi attīstās.


Ar 2021. gadu esam gatavi nodrošinām dažāda veida un mēroga tiešraides pakalpojumus (no maziem privātiem vai korporatīviem pasākumiem līdz lielām konferencēm).

Treniņu arhīvs

Personāla vadības kurss (HR skola)

Plants on the Window

Vai darbojies personāla vadības jomā un vēlies pilnveidot savas praktiskās zināšanas un prasmes?

Mums ir ko piedāvāt!


No 15. marta līdz 7. jūnijam tevi sagaida praktisks personāla vadības Online kurss, kur tev būs iespēja smelties pieredzi no 7 dažādiem nozares specialistiem!

Vadītāja loma un atbildība (Rudens On-Line kurss)

Plants on the Window

Lai “uzasinātu zāģi” pēc vasaras perioda un attīstītu vadītāja kompetences, aicinām tevi pievienoties vadītāju attīstības rudens On-Line kursam mūsu partneres - izaugsmes treneres Anitas Gailes vadībā.


Katru trešdienu no plkst. 15:00 līdz plkst. 17:00 attīstīsim vadītāja talantu un trenēsim veiksmīga vadītāja kompetences.

Personāla vadītāju skola (HR skola) pavasaris 2021.

Plants on the Window

Strādā personālā vadībā un vēlies pilnveidot savas iemaņas vai esi karjeras sākumposmā un vēlies saistīt savu profesionālo dzīvi ar HR jomu?


Praktiskā personāla vadītāju skola piedāvā 11 nodarbību ciklu Latvijas HR praktiķu vadībā.

Mūsu treneru komanda nav tikai teorijas pasniedzēji - visi ir īsti sava darba darītāji, kuru stiprās puses ir paveicies apvienot šajā kursā un piedāvāt tās Jums foršu zināšanu un prasmju izlases veidā.

Praktiskā finanšu vadības skola On-Line (septembris 2020)

Plants on the Window

Praktisks 10 nodarbību finanšu vadības kurss harizmātiskā praktiķa, A/S Food Union finanšu direktora Artūra Čirjevska vadībā.


Nodarbības notiks reizi nedēļā no plkst. 18.00 līdz plkst. 21.00 On-Line vidē, izmantojot Google Meet platformu. Izmantojot šo risinājumu, mums būs iespēja: pilnībā apgūt krusu, gūt dalībnieku piemērus, risināt interesantas situācijas un veidot pilnvērtīga kursa komunikāciju, nenākot uz apmācību klasi un paliekot sev ērtā vietā.

Praktiskā personāla vadības skola

Plants on the Window

Piesakies Latvijas pieprasītākajai HR skolai un 3 mēnešu laikā apgūsti/padziļini savas personāla vadītāja kompetences un attīsti iemaņas!


10 nodarbību laikā 6 personāla vadības speciālisti un treneri palīdzēs tev apgūt svarīgākās personāla vadītāju kompetences, smelties pieredzi, gūt atbalstu un uzzināt šī brīža aktuālākās tendences un informāciju.

Komandas vadība

Plants on the Window

Šis 10 praktisku nodarbību komandas vadības kurss balstīts uz komandas koučingu ar praktiskiem piemēriem, kuru laikā atklāsiet, kā radīt spēcīgu komandu ar augstu motivāciju un noturīgu lojalitāti. Jo komanda, kas strādā, domā un dzīvo kā vienots organisms, ir jebkura projekta, uzņēmuma vai organizācijas veiksmes atslēga.

Praktiskā finanšu vadības skola On-Line (septembris 2020)

Plants on the Window

Praktisks 10 nodarbību finanšu vadības kurss harizmātiskā praktiķa, A/S Food Union finanšu direktora Artūra Čirjevska vadībā.


Nodarbības notiek 3 mēnešu garumā (kopā 10 nodarbības no kurām 3 ir klātienes un 7 On-Line nodarbības), katru otrdienu no plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00 (klātienes nodarbības) SIA Eiro Personāls birojā, Kr. Barona ielā 5-5, Rīgā, un no plkst. 18:30 līdz 20:30 On-Line nodarbības, izmantojot ērti lietojamu Google Meet platformu. 


Izmantojot šo risinājumu, mums būs iespēja: pilnībā apgūt krusu, gūt dalībnieku piemērus, risināt interesantas situācijas un veidot pilnvērtīga kursa komunikāciju, nenākot uz apmācību klasi un paliekot sev ērtā vietā.

Kursi On-Line vidē

Plants on the Window

Līdz ar radušos izaicinājumu esam pārgajuši darbam OnLine vidē, kamēr nevaram tikties klātienē visi kursi notiks On-Line.


Apmācībām izmantojam Google Meet platformu, kas ļauj dalībniekiem ne tikai klausīties treneri un redzēt prezentāciju, bet arī redzēt viens otru un  piedalīties diskusijās.


Līdz ar to, kamēr nevaram tikties klātienē, šī ir laba alternatīva, kas ļauj pilnvērtīgi aizvietot klātnienes mācības.

Vadītāja loma šodienas neskaidrajā situācijā, lēmumi cilvēkresursu jomā

Plants on the Window

14. aprīlī piesakies praktiskajām  vadītāju/ personāla vadītāju On-Line sarunām/diskusijai, kur runāsim par augstākās vadības lomu uzņēmumā stresa situācijā saistībā ar cilvēkresursiem.

Dažādi cilvēki, atšķirīgas saskarsmes. Individuāli risinājumi gudrai komunikācijai

Plants on the Window

15. aprīlī piesakies praktiskam On-Line kursam, kurā tiks interaktīvi stāstīts par individuālu pieeju gan šīs ārkārtas situācijas ikdienas, gan saspringtās darba vides komunikācijai un saskarsmei ar līdzās esošajiem cilvēkiem.

Paaudžu efektīvas sadarbības atslēga - Emocionālā Inteliģence saskarsmē. On-Line kurss

Plants on the Window

Piedāvājam 3 nodarbību (9 stundu) On-Line kursu, kurā trenēsim Emocionālas inteliģences rīkus un metodes, kas būtiski palīdzēs uzlabot dažādo paaudžu darbinieku savstarpēju sapratni, sadarbību un veiktspēju, kā arī uzlabos iesaisti un apmierinātību, vienlaikus izslēdzot konfliktus un pārpratumus, kā nepamatotu resursu ieguldīšanu personāla mainībā.

Praktiskā finanšu vadības skola 2020

Plants on the Window

Praktisks 10 nodarbību finanšu vadības kurss, kura laikā Jūs gūsiet ne tikai iemaņas un prasmes precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli, bet arī izpratni par peļņu nesošu darbības virziena identificēšanu un paplašināšanu, un efektīvu uzņēmuma resursu izmantošanu.

Emocionāli inteliģenta cilvēku vadība (korporatīvu apmācību piedāvājums)

Plants on the Window

Emocionāla inteliģenta cilvēku vadība ir jaunākais un efektīvākais komandas un talantu motivācijas instruments, kas ļoti būtiski var uzlabot komandas sniegumu, individuālo motivāciju un darbinieku lojalitāti. 


Šobrīd treniņš profesionāli sagatavotā līmenī ir pieejams arī Latvijā.

Emocionāla inteliģence cilvēku vadībā

Plants on the Window

Praktiskā vadītāju attīstības 10 nodarbību meistardarbnīca

Tendences darba tirgū pierāda, ka šobrīd efektīva vadītāja veiksmes nosacījums ir Māksla Vadīt, nevis Māksla Darīt. Tāpēc šis praktiskais vadītāju treniņš 10 nodarbību laikā palīdzēs attīstīt nepieciešamās vadības iemaņas, ļaus paskatīties uz sava darba nozīmību un iegūt atgriezenisko saiti tieši sava, visefektīvākā vadības stila izveidē, kas piemērojams tieši Jūsu komandai.

Praktiskā personāla vadības skola 2020.

Plants on the Window

Praktiskā personāla vadības skola ir viens no TopLeader atzītākajiem kursiem, kura ietvaros gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, gan nozares iesācējiem piedāvājam apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

 

Praktiskajā HR skolā piedāvājam iespēju mācīties no vairākiem Latvijas profesionāļiem! 12 nodarbību laikā 7 nozares profesionāļi aicina tevi apgūt patiešām praktiskas personāla atlases un personāla vadības iemaņas.

Structogram efektīvu vadītāju skola

Plants on the Window

Esi komandas, nodaļas vai uzņēmuma vadītājs un vēlies palīdzēt savai komandai izveidot pozitīvu darba klimatu, kļūt saliedētai un efektīvi strādāt uz kopēja mērķa sasniegšanu?

Structogram efektīva vadītāju skola piedāvā 3 mēnešu laikā uzasināt tvērienu, attīstot vadītāja izpratni un iemaņas tiešām jaunā līmenī.

Praktiskā finanšu vadība (rudens 2019.)

Plants on the Window

Ja Tu darbojies finanšu jomā, vai vadi uzņēmumu un vēlies gūt pilnīgu izpratni, kā precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli, tad aicinām Tevi pieteikties praktiskam finanšu vadības kursam, kuru vadīs praktiķis ar fantastisku pieredzi – "FoodUnion” grupas Baltijas divīzijas (Rīgas Piensaimnieks, AS Valmieras Piens, Premia TKH (Igaunika), Premia KPC (Lietuva), Hladokombinat Nr1 (Krievija)) finanšu direktors Artūrs Čirjevskis.

Praktiskā finanšu vadība

Plants on the Window

Vai darbojies finanšu jomā, vadi uzņēmumu un vēlies gūt pilnīgu izpratni, kā precīzi un ātri novērtēt sava vai cita uzņēmuma finansiālo stāvokli?

Aicinām Tevi pieteikties praktiskam finanšu vadības kursam, kuru vadīs praktiķis ar lielu pieredzi, kurš kursa ietvaros dalīsies ar daudziem vērtīgiem, praktiskiem padomiem no savas profesionālās un citu uzņēmumu pieredzes. 

Efektīva komunikācija un veiksmīga saskarsme komandā

Plants on the Window

Praktisks 10 nodarbību treniņš, kas palīdzēs komandu vadītājiem apzināties savas komandas darbinieku lomas, komunikācijas stilu un potenciālu, ka arī iemācīs izmantot darbinieku stiprās puses kopējā darba snieguma veicināšanai.

Mēs visi esam nokļuvuši situācijās, kurās ir bijuši pārpratumi ar lielākām vai mazākām sekām. Vai nu tu esi jutis, ka tevi nedzird, nesaprot, vai arī tas, ar ko komunicē, ir pārliecināts, ka tu neuztver viņu. Šīs situācijas bieži rada nepatīkamu sajūtu: kas īsti NE-notika? Ko izdarīju NE-pareizi? Kāpēc dialoga partneris NE-pieņēma to, ko saku? Ko viņš man NE-pateica?

Praktiskā Lean metožu darbnīca "Sasniedz vairāk darot mazāk"

Plants on the Window

Sadarbībā ar Lean Six Sigma zaļās jostas turētāju, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu vadības eksperti Artu Birumu piedāvājam inovatīvu un ļoti praktisku kursu, kas sevī ietver 4 darbnīcas, kuru laikā dalībnieki apgūs Lean procesa praktiskās iemaņas tūlītējai ieviešanai un pozitīvu rezultātu gūšanai.