top of page

/

/

/

/

/

/

Personāla vadība, personāla vadības kursi, Efektīvs personāla vadītājs

Efektīvo personāla vadītāju klubs

 

Kļūsti par efektīva personāla vadītāju kluba biedru – attīsti savas profesionālās prasmes, dalies un gūsti pieredzi, pārrunā sev aktuālākos jautājumus, ietaupi vismaz 700 EUR gadā uz apmācībām un palīdzi savam uzņēmumam augt un attīstīties.

 

Par klubu Efektīvs personāla vadītājs

 

Jau otru gadu pēc kārtas (informācijas par iepriekšējo gada klubu) aicinām Latvijas personāla vadītājus vienoties, pozitīvā un draudzīgā atmosfērā gūt jaunas zināšanas, pieredzi, idejas un profesionālu draugu tīklu, kam vienmēr būs iespēja pajautāt padomu.

 

Iesaistoties programmā un iegūstot biedra statusu, tev būs reāla iespēja iepazīt citu uzņēmumu personāla vadītājus, smelties citu uzņēmumu pieredzi personālvadības jomā, attīstīties, gūt padomus saviem izaicinājumiem, kļūt profesionālākam, ietaupīt personāla vadības apmācības budžetu un ar savu darbību nest peļņu uzņēmumam.

 

Mēs nodrošināsim, lai esot efektīvu personāla vadītāju kluba biedru statusā Jūs vienmēr attīstītos!

Dalība klubā Efektīvs personāla vadīājs sevī iekļauj:

 

 • Dalību personāla vadības nometnē (2016. gada jūnijs, bez izmitināšanas izmaksām) (Iepriekšējā gada nometnes programma)
   

 • Dalību citos neformālajos kluba biedru pasākumos
   

 • Iespēju ierosināt aktuālās tēmas un ietekmēt pasākumu programmu
   

 • Savas organizācijas darbiniekiem saņemt 10% - 20% atlaidi visām „TopLeader” apmācībām

 

 

Pagājušā gada biedru iespējas un piedāvājumi --> ŠEIT

 

 

Kluba Efektīvs personāla vadītājs 2014. dalībnieku atsauksmes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 

 

 

Kluba Efektīvs personāla vadīājs dalības nosacījumi

 

Dalības gada maksa:

 

 • 690 EUR + PVN
   

 1. Esot kluba biedra statusā, kalendārā gada laikā, minētos pasākumus bez maksas var apmeklēt jebkurš 1 (viens) uzņēmuma darbinieks.

 2. Ja no uzņēmuma apmācības pasākumu vēlas apmeklēt vairāki dalībnieki, programmas biedriem būs pieejamas īpašas atlaides (12% – 20%).

 3. Kļūstot par efektīva personāla vadītāja kluba biedru - gada laikā, tikai uz piedāvātājām personāla vadības apmācībām vien, ietaupīsiet vismaz 650 EUR.

  Ņemot vērā papildus bonusus, vidējais uzņēmuma ietaupījums 700 – 1000 EUR.

 

Par iepriekšējās sezonas pasākumiem vari uzzināt --> ŠEIT

Personāla vadība, personāla vadības kursi, Efektīs personāla vadītājs, Marīte Krišāne

“Finanšu ministrijas personālvadības darbinieki izmantoja iespēju un piedalījās programmā “ Esmu efektīvs personāla vadītājs”. Vērtīgākais, ko mēs guvām piedaloties  šajā programmā, bija iespēja smelties   pieredzi no kolēģiem -  kas ir izdevies, ko varam darīt savādāk,  kā vienkāršāk un efektīvāk organizēt personālvadības procesus iestādē. Nenovērtējama ir savstarpējā komunikācija un kolēģu padomi, ar kuriem viņi dalījās HR rīkotajās brokastīs, konferencē.

 

Daloties pieredzē un diskutējot, paplašinām redzesloku un  rodam apliecinājumu, ka strādājam pie kopīgām vērtībām, ko katrs vēlamies nostiprināt savā iestādē.  Augstu vērtējam iespēju, kas ļāva mums apmeklēt praktisko treniņu 3 mēnešus, tādējādi paaugstināt savu kompetenci, kā arī paskatīties uz lietām no dažādiem skatu punktiem, iedrošinoties izmantot netradicionālu pieeju problēmu risināšanā. Dalība šajā programmā un iegūtās zināšanas mūs mudina neapstāties pie sasniegtā, bet nepārtraukti sekot aktivitātēm personālvadības jomā un atbilstošākās mūsu  darbības jomai, ieviest, tādējādi sekmējot efektīvāku personālvadības procesu valsts pārvaldē. Mēs  esam atraduši domubiedrus, kļuvuši atvērtāki jaunām pārmaiņām un gatavi dalīties ar saviem sasniegumiem.”

Marīte Krišāne

Personālvadības departamenta direktore
Latvijas Republikas Finanšu ministrija

Personāla vadība, personāla vadības kursi, Efektīs personāla vadītājs, Inga Ruhmane
Personāla vadība, personāla vadības kursi, Efektīs personāla vadītājs, Santa Ustrisova

Inga Ruhmane

Juriste- personāla speciāliste

Cēsu novada pašvaldība
Administratīvi juridiskā nodaļa

Santa Ustrisova

Baltijas personāla vadītāja

Latvenergo

Man patika iespēja, ka, iegādājoties abonementu, gan rutīnas, gan svarīgo uzdevumu izpildes laikā, iekšējā motivācija lika celties un iet, atstājot darbu darbā, t.i., labprātīgi- piespiedu kārtā :).

Manuprāt, vienmēr veiksmīgi bija atrasts balanss starp pasaules prakses apskatu un pētījumiem, dalīšanos ar pašmāju labās prakses piemēriem un diskusijām jomas kolēģu vidū.

Ar iegūto zināšanu un rīku palīdzību esmu varējusi ne vien uzsākt procesu analīzi "savā mājā", bet arī ieguvumu komunikāciju ar vadību par jaunu risinājumu ieviešanas iespējām. Mājupceļā (2h) vienmēr galvā pārdomāju kādu jaunu izaicinājumu iespējamību un piemērotību, un darbā ierados jau ar dzirkstelēm acīs.

bottom of page