top of page

/ Jaunumi /

Vasara, rudesn, ziema 2015.-16. gads

Piedāvājam Jums īpašo komandas strukturēšanu un saliedēšanu ar speciāli apmācītiem zirgiem.

 

Zirgs ir unikāla būtne, kura jūt cilvēka un/vai grupas/komandas enerģiju un ļoti labi pakļaujas skaidrai un pārliecinātai vadībai, savukārt apjūk no haotiskas vadības. Mācīšanās ar zirgu palīdzību, ļauj dalībniekiem paskatīties uz sevi un komandas darbu no cita skatupunkta, ļauj iepazīt sevi un kolēģus gan vadītāja, gan komandas spēlētāja lomā.

 

Lai panāktu vēlamo rezultātu, komandas dalībniekiem jābūt vienotiem, jāsajūt vienam otru bez vārdiem, skaidri jākomunicē izmantojot verbālo (vārdus) un neverbālo (ķermeņa valoda) komunikāciju.

Rudens, ziema, 2015.-16. gads

Piedāvājam pārbaudītu un praktisku apmācību veidu –praktiskās skolas (10 – 12 nodarbību kurss), kuru vada pieredzējuši praktiķi/treneri.

 

Praktisko skolu/treniņu laikā, tiek pakāpeniski apgūtas un trenētas ne tikai  jaunas un esošās iemaņas, bet arī iegūta pieredze no citiem dalībniekiem, tādejādi veidojot sinerģisku mācību modeli. Pie tam, dalībniekiem ir laiks izmantot jaunās prasmes esošajā darbā. 

 

Tas ļauj iemācīties ne tikai teoriju, bet veicina to izmantot reālā darba situācijās, nākamajā nodarbībā dodot atgriezenisko saiti un daloties ar savu rezultātu.

17. jūnijs, 2015.

Kļūsti par efektīva personāla vadītāju kluba biedru – attīsti savas profesionālās prasmes, dalies un gūsti pieredzi, pārrunā sev aktuālākos jautājumus, ietaupi vismaz 700 EUR gadā uz apmācībām un palīdzi savam uzņēmumam augt un attīstīties.

 

Par klubu Efektīvs personāla vadītājs

 

 

Iesaistoties programmā un iegūstot biedra statusu, tev būs reāla iespēja iepazīt citu uzņēmumu personāla vadītājus, smelties citu uzņēmumu pieredzi personālvadības jomā, attīstīties, gūt padomus saviem izaicinājumiem, kļūt profesionālākam, ietaupīt personāla vadības apmācības budžetu un ar savu darbību nest peļņu uzņēmumam.

 

08.decembris, 2014.

Projekts – Īstais cilvēks – īstajā vietā

 

Vēl nebijusi iespēja (tikai 1-3 uzņēmumiem) bez maksas uzlabot savas organizācijas personāla atlasi vadošās personālvadības ekspertes Artas Birumas un personālvadības skolas dalībnieku vadībā.

 

Piedāvājuma būtība

 

Mēs izvēlamies 1-3 uzņēmumus, kuri vēlas uzlabot, attīstīt un izmēģināt inovatīvas metodes personāla atlasē. Izvēlēto uzņēmumu personāla atlases vadītājs otrdienās nāk uz mūsu “Praktiskās personāla vadības skolas” nodarbībām, kur abpusēji mācāmies pieredzējuša konsultanta vadībā.

Projekta ietvaros izvēlētiem uzņēmumiem ir iespēja bez maksas izvērtēt esošo amata profilu un atbilstošo kandidātu aprakstu, pilnveidot amata profilu un kandidātam izveidotās prasības, saņemt ieteikumus, kā pielāgot personāla atlases procesu, īstā darbinieka atrašanai.

6. augusts, 2014

 

 

Vai vēlies, lai Tava uzņēmuma :

 

  • personāla atlase, novērtēšana un vadība būtu viena no efektīvākajām Latvijā ?

  • darbinieki būtu motivēti strādāt arvien labāk?

  • darbinieku mainība samazinās, un talanti ir lojāli organizācijai?

 

Tad aicinām Tevi pievienoties personālvadības programmai  „Esmu efektīvs personāla vadītājs”! Iesaistoties programmā un iegūstot biedra statusu, Tev būs reāla iespēja iepazīt citu uzņēmumu personāla vadītājus, smelties citu uzņēmumu pieredzi personālvadības jomā, attīstīties, gūt padomus saviem izaicinājumiem, kļūt profesionālākam, ietaupīt personāla vadības apmācības budžetu un ar savu darbību nest peļņu uzņēmumam.

 

Dalība personālvadības programmā „Esmu efektīvs personāla vadītājs” piedāvā tikai praktiskas apmācības un pieredzi, kuru var sākt izmantot savā profesionālajā darbā jau tūlīt

HR Brokastis (Personālvadītāju brokastis)

5. februāris, 2014

Aicinām personāla vadītājus un speciālistus uz šī gada pirmajām HR Brokastīm, kas norisināsies 5.februārī. Tikšanās laikā, radošā un pozitīvā gaisotnē runāsim par Veiksmīga speciālistu atlases procesa organizēšanu - no darba sludinājuma līdz darba līgumam un darbinieku novērtēšanas metodēm atlases un attīstības posmos.

12. februāris, 2014

12. februārī, 3 paralēlās zālēs, 13 runātāji praktiķi no 13 dažādiem uzņēmumiem, 13 dažādas tēmas un vakara neformālais pasākums ar mērķi veidot saikni starp personāla vadītājiem un speciālistiem! Runāsim par to, ko nemāca skolās, bet tikai un vienīgi var iegūt ar savu un kolēģu pieredzi! Konferences laikā būs iespēja ieskatīties dažādu kompāniju pieredzē, un labākas prakses pielietot savā organizācijā, lai varētu teikt: „Es esmu efektīvs personāla vadītājs”!

24. janvāris, 2014

Esam pagodināti Jūs aicināt piedalīties vērienīgajā Baltijas līderības konferencē “Nākotnes vadība”, kas norisināsies Rīgā, 2014.gada 24.janvārī. Konference pulcēs Baltijas augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem, lai runātu par šobrīd tik aktuālo tēmu “Nākotnes vadība” (Future leadership).

 

Par vadītāju apmācību

9. decembris, 2013.

Kā teikts teicienā – augšpusē būt ir vientuļi. Un, saskaņā ar vienu no jaunākajām aptaujām lielākā daļa vadītāju nesaņem ārpus uzņēmuma padomus par spīti tam, ka to vēlētos.

 

Kā atklājās šajā aptaujā, gandrīz 2/3 izpilddirektoru nesaņem treniņus un līderības konsultācijas no ārējiem konsultantiem un treneriem. Tika aptaujāti vairāk kā 200 izpilddirektori, valdes priekšsēdētāji un augstākā līmeņa vadītāji Ziemeļamerikas publiskajā un privātā sektora uzņēmumos. Šo aptauju veica Stanfordas universitāte un izpilddirektoru treniņu firma „The Miles Group”.

 

Baltic Leaders Camp 2013 - ADIZES METODOLOĢIJA BIZNESA PANĀKUMIEM

16. septembris, 2013.

17. un 18. okrobrī Baltic Leaders Camp (Baltijas vadītāju nometne) 2013 piedāvā ļoti praktisku divu dienu interaktīvo treniņa programmu “ADIZES METODOLOĢIJA BIZNESA PANĀKUMIEM”, kuru vadīs Adizes Institute for Western Europe and Baltic States pārstāvji. Programma speciāli veidota tieši vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, kuri ir ieinteresēti un gatavi apgūt vadīšanas prasmju maiņas iespējas organizācijā.

 

Please reload

bottom of page