top of page

Personāla vadības kurss (HR skola)

Vai darbojies personāla vadības jomā un vēlies pilnveidot savas praktiskās zināšanas un prasmes?

Mums ir ko piedāvāt!


No 15. marta līdz 7. jūnijam tevi sagaida praktisks personāla vadības Online kurss, kur tev būs iespēja smelties pieredzi no 7 dažādiem nozares specialistiem!


Pēc 5 gadu veiksmīgas pieredzes, organizējot HR skolas kursus, 2022. gadā esam pilnveidojuši formātu šī brīža prasībām.


Šoreiz piedāvājam Online kursa formātu, kas sevī iekļauj gan ierakstītas video nodarbības un teorētisku materiālu, gan “dzīvās” Online sesijas, kur mūsu eksperti dalīsies ar savu pieredzi un palīdzes risināt tavus šī brīža profesionālos izaicinājumus.Personāla vadības kursa programma


Kursa laikā apskatīsim tādas tēmās kā


- Stratēģija. Personāla vadības loma organizācijā un tās izaugsmē.

- Atlases procesa izstrāde, atlases projektu vadība.

- Kandidātu piesaistes kanāli, un darbs ar pasīvajiem kandidātiem.

- Personāla atlases mārketings.

- Atlase. Intervijas. Kandidātu novērtēšana atlases procesā.

- Darbinieku novērtēšana. Sociālo kompetenču novērtēšana un tās lietderīgums. Kompetenču pielietojums organizācijā.

- Onbording jebšu darbā ievadīšana un Exitintervijas.

- Darba izpildes novērtēšana.

- Attīstība. Darbinieku attīstības dažādie aspekti, talantu vadība, pēctecības plānošana un vadītāju attīstības programmas.

- Jaunas pieejas personāla vadības jomā.

- Personāla vadības projektu pievienotās vērtības radīšana biznesa procesos.

- Populārāko personāla vadības situāciju risināšana Darba likuma ietvaros (case study).Kam domāts kurss


- Personāla atlases specialistiem, kuri vēlas apgūt personāla vadības jomas praktiskās zināšanas un attīstīt savas prasmes.

- Personāla vadītājiem ar pieredzi, kuri vēlas “iziet” no sava darba rutīnas, “uzasināt zāģi”, attīstīt iemaņas un smelties plašāku pieredzi.

- Uzņēmuma vai nodaļu vadītājiem, kursi vēlas pārzināt HR procesus un rūpējas par savu darbinieku attīstību.Ko tu saņemsi


- Piekļuvi OnLine platformai ar soli pa solim praktiskiem personāla vadītāja (HR) iemaņu un zināšanu treniņiem (ierakstītas video nodarbības).

- 7 “dzīvās” Online sesijas ar skolas treneriem (Zoom sesijas ar treneriem).

- Praktiskus uzdevumus un atgriezenisko saiti no apmācību kuratoriem un treneriem.

- Grupas čatu savu profesionālo izaicinājumu risināšanai un iedvesmai.Kāpēc tu vari mums uzticēties


- 5 gadu HR skolas organizēšanas pieredze (šo gadu laikā apmācīti 72 dalībnieki).

- Fantastiska HR jomas ekspertu komanda.

- Šī brīža pieprasītākas iemaņas.

- Inovatīvs apmācību formāts.


TreneriArta Biruma SIA Domenikss Personāla direktore, SIA Eiro Personāls un SIA Like IT īpašniece. Ekspertīze par HR procesiem gan privātajā, gan valsts sektorā. Konsultante, trenere, koučs. Fokuss uz rezultātu, efektivitāti un attīstību.Irina Točko SIA LikeIT vadītāja, koučs, IT amata pozīciju atlases eksperte. Fokuss uz inovācijām un digitālajiem risinājumiem atlases procesa efektivizācijai.
Undīne Bušmeistere VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” personāla daļas vadītāja, koučs. Ekspertīze par darbinieku novērtēšanas un attīstības jautājumiem.Lāsma Jansone SIA Eiro Personāls novērtēšanas projektu vadītāja. Ekspertīze par darbinieku novērtēšanu un attīstību, kā arī par organizācijas mikroklimata izpēti.Evita Mackeviča

SIA Eiro Personāls vadītāja. Ekspertīze par darbinieku atlases procesu.


Ilze BušaCV-Online Latvia mārketinga projektu vadītāja.

Veiksmīga iepriekšējā pieredze gan personāla vadībā, gan mārketingā. Ikdienā vada CV-Online Latvia klientu kampaņas.

Personāla vadības kursu vieta, laiks un norise

Kursa norise - 15. marts līdz 7 jūnijs. Ierakstītām nodarbībām (OnLine apmācību sistēmai) varēs piekļūt Jums ērtā laikā, savukārt “dzīvās” OnLine tikšanās notiks otrdienās no plkst. 18:00 līdz 19:30 (vai citos laikos, iepriekš vienojoties ar grupu).


Perosnāla vadības kursa dalības nosacījumi Standarta kursa dalības maksa 690 EUR + PVN par dalībnieku Piesakot 3 dalībnieku no viena uzņēmuma: 1500 EUR +PVN Nodarbības būs pieejamas 4 nedēļas pēc kursa beigām *Populārākā izvēle, kas piedāvā efektīvu veidu, kā apgūt zināšanas un iegūt praktiskās iemaņas. Ekonomiskais variants 400 EUR + PVN Piekļuve tikai kursa teorētiskajai daļai (bez “dzīvajām” sesijām un grupas darbiem) Nodarbības būs pieejamas 1 nedēļu pēc kursa beigām *Ja tev ir ierobežots laiks un vēlies apgūt personāla vadības teorētisko daļu. Kurss ar mentoru 990 EUR + PVN Piekļuve visam kursam un 10 sesijas (sesijas ilgums - 1h) ar personāla vadības mentori Artu Birumu. Nodarbības būs pieejamas 8 nedēļas pēc kursa beigām. *Paredzēts pieredzējušiem personāla vadītājiem, kuriem ir nepieciešama papildus praktiskā pieredze, vīzija un koučinga sesijas. Reģistrējoties un apmaksājot dalību līdz 11. februārim, tu saņemsi 10% atlaidi vai 1 privātu (1 stundu garu) mentoringa sesiju vai HR jomas jautājumu risināšanu ar jebkuru no mūsu kursa treneriem.
Comments


Aktuāli
Jaunākie raksti
Rakstu arhīvs
Meklēt pēc atslēgvārdiem
bottom of page