top of page

/

/

/

/

/

/

Ikgadēja vadības konference

“Motivācijas formula 2015”

 

25. februārī aicinām vidējā un augstākā līmeņa vadītājus (uzņēmumu vadītāji, personāla vadītāji, nodaļu un struktūrvienību vadītāji) apgūt noderīgas darbinieku motivācijas tehnikas, prasmes un idejas.

 

Īsumā par konferenci:

 

 • 2 paralēlās zāles

 • 7 praktiķi no Latvijas

 • inovatīvas motivācijas – koučinga trenere no Lielbritānijas

 • pieredze, modeļi, praktiskās idejas un daudz iedvesmas

 

Galvenais konferences mērķis – demonstrēt labākās praktiskās motivācijas shēmas, kuras tiek lietotas pasaules praksē un var būt izmantotas, lai konferences dalībnieki smeltos jaunas idejas un pielietotu tās sava uzņēmuma labā.

 

Ievads

 

Sen zināms, ka alga kā galvenais motivators spēj noturēt darbinieku konkrētā darba vietā tikai neilgu laika posmu, un ļoti maz spēj ietekmēt darbinieku produktivitāti. Tāpēc tik būtiski izzināt un pievērst uzmanību darbinieku apmierinātības aspektiem. Pareizi tos apzinoties un pielietojot “pozitīvas manipulācijas tehnikas”, vadītājs un personāla vadības nodaļa var nozīmīgi ietekmēt darbinieku apmierinātību, ražīgumu, uzņēmuma tēlu un peļņu kopumā.

 

Jau ir pierādīts, ka konferences ir labs attīstības ieguldījums, jo tās ļauj paskatīties uz tēmu no vairākiem aspektiem un pielāgot idejas savam uzņēmumam, tādējādi nedaudz atkāpjoties no stereotipiem un ierastas domāšanas.

 

Pievienojies arī tu un, attīstoties, palīdzi augt saviem kolēģiem un uzņēmumam!

Programma

Laiks

9:10

1. zāle

 

 

2. zāle

 

Reģistrācija un rīta kafija

Konferences atklāšana

9:40

10:00

Arta Biruma  - Mīti par motivāciju

 

Savā uzrunā Arta aplūkos ko mēs saprotam ar vārdu “motivācija”? Kam mēs ticam? Kādi ir jaunākie pētījumi neirozinātnē motivācijas jomā?

 

Par runātāju

 

Personāla direktore VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca”, SIA “Eiro Personāls” īpašniece. Starptautiskās Kouču federācijas (ICF) Latvijas nodaļas valdes locekle. Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Šobrīd darbā aktīvi strādā ar jautājumiem – kā parādīt, ka personāla vadības process ir tas, kas ietekmē rezultātu? Kā parādīt vadītājiem, ka darbinieku mainība nav tikai atalgojuma jautājums? Kā pierādīt, ka personāla vadībai var būt lielāka pievienotā vērtība kā tikai dokumentu nokārtošana u.tml.

11:00

Kafija un sulas

11:15

Igors Guļtjajevs - Personīgas efektivitātes un rezultativitātes paaugstināšana (Повышение личной эффективности и результативности).

(uzstāšanās krievu valodā)

 

Igors savā prezentācija skars šādas tēmas:

 

 •         Savu resursu efektīva izmantošana

 •         Cilvēka motivācijas daba un tās īpatnības

 •         Pašmotivācija

 •         Biznesa intuīcija (radošums, vadītprasme, komunikācija)

 

Par runātāju

 

Igors Guļtjajevs, sertificēts CiGun treneris, psihologs, tarologs, cilvēku attīstības un biznesa konsultants, jau vairāk kā 20 gadus palīdz uzņēmumiem un privātpersonām to personīgajā attīstībā un efektīvu lēmumu pieņemšanā.

 

 

Anita Gaile -  Motivācija efektīvam vadītājam

 

Vadītājam, iespējams, ir pati neapskaužamākā loma uzņēmumā – katru dienu būt pa vidu īpašnieku biznesa interesēm un darbinieku cilvēciskajām vajadzībām. Tāpēc Anita pieskarsies tēmai - par paša vadītāja motivāciju – kur tā rodas un kā to kopt, lai būtu veiksmīgs un laimīgs?

 

Par runātāju

 

    Anita Gaile – pārmaiņu arhitekte, palīdz saprasties organizācijām ar cilvēkiem un cilvēkiem ar organizācijām. Darbojas kā biznesa konsultante un trenere, lasa lekcijas augstskolās par personālvadību, studē doktorantūrā un pēta darba devēju un darba ņēmēju attiecības modernajā pasaulē un ļoti mīl savus trīs bērnus. Anita Gaile ir sarakstījusi grāmatu "Špikeris vadītājam".

 

12:15

Pusdienas

Pēteris Urtāns  Motivācijas un smadzeņu darbības mijiedarbība

Savā prezentācijā Pēteris atklās, kur smadzenēs mājo motivācija, kā motivācija ir saistīta ar mūsu smadzeņu darbību,  emocijām, bioķīmiju un kā to izmantot savā labā.

 

Par runātāju

Pēteris Urtāns, ergoterapeits un “RigaBrain” smadzeņu treniņu centra vadītājs. Kopš 2008. gada veic smadzeņu sinerģijas (pašregulācijas, dinamikas, efektivitātes) mērījumus cilvēkiem un veic šo mērījumu rezultātu apkopošanu, kopskaitā vairāk kā 2 000 klientiem no  Latvijas, ASV un citām Eiropas valstīm. 

13:15

Dmitrijs Kalniņš Bergs „Gamefication” vai „Game fiction” (Spēles/rotaļu elementu izmantošana komandas apmācībā, motivēšanā, procesu veidošanā un vadīšanā)


Pastāv daudz un dažādi uzņēmumu un komandas vadības rīki, un nepārtraukti tiek radīti arvien jauni. To vidū arī “Gamification”. Šajā stāstā – par tā pielietošanas tehnikām, ieguvumiem un arī trūkumiem.

 

Par runātāju


Dmitrijs ir “Know House” valdes priekšsēdētājs, treneris, vadības konsultants, kas konsultē, izstrādā produktus un apmāca pakalpojumu vadības, pārdošanas, klientu apkalpošanas, mārketinga un darbinieku vadības, komunikācijas un stresa vadības jomās. Dmitrijam ir vairāk kā 15 gadu pieredze personības attīstības grupu, biznesa apmācību semināru un treniņu vadīšanā organizācijām, vadītāju individuālajā konsultēšanā, uzņēmumu pārdošanas, klientu apkalpošanas un personāla vadības procesu un standartu izpētes, izstrādes un ieviešanas projektos.

14:15

Kafija un sulas

14:30

Jekaterīna Sokolovska Motivācijas spēks jeb kas "ceļ spārnos"?


Stundas laikā Jekaterina dalīsies savā pieredze par motivāciju sasaistē ar fizikas likumiem un padalīties ar praktiskiem piemēriem no restorāna personāla vadības.
pamata punkti uzstāšanai:

 

 • Motivācija un savstarpēji saistīti lielumi;

 • Bernulli likums un plūsmas spiediens- pozitīvas un negatīvas sekas, jeb kas ietekmē motivāciju;

 • Atvasinātie spēki un kopspēks, kā tas izpaižās motivācijā, kā to rādīt un palielināt;

 •  "Cēlējspēks" nodrošina lidmašīnām spēju lidot, kā motivēt, lai nodrošināt maksimālu " cēlējspēku" savai komandai un nodrošināt biznesam ilgu lidojumu.

 

Par runātāju


Jekaterina ir biznesa un personīgās izaugsmes koučs, pārdošanas un komunikācijas trenere, restorāna “Riviera” līdzīpašniece, BCC asociētā partnere, International Coach Federation ( ICF) biedre un ICF Latvia valdes locekle.
Vairāk kā 10 gadu pieredze pārdošanā, 6 gadu pieredze komandas vadīšanā, kā arī treniņu vadīšanā, attīstot darbinieku pārdošanas un komunikācijas iemaņas. Darba pieredze saistīta ar finanšu sektoru (bankas, apdrošināšana) un ēdināšanas un apkalpošanas sektoru (HORECA). Ir izstrādājusi un vadījusi apkalpošanas standarta, pārdošanas standarta, mācību vadīšanas standarta treniņus finanšu sektora darbiniekiem, kā arī apkalpošanas un komunikācijas treniņus HORECA sektora apkalpojošiem darbiniekiem un vadītājiem.

Inga Laizan “2015. gada biznesa komunikācijas izaicinājumi” (uzstāšanās krievu valodā)

 

Personības pievilcība, publiskā uzvedība, manieres, stils, spēja noturēt auditorijas uzmanību, atbildēt korekti un profesionāli – mūsdienīga, īsta līdera instrumenti. Šodien kompāniju vadītājs bieži ir kā mediju zvaigzne: intervijas, fotogrāfijas, video, publiskā uzstāšanās, sapulces, preses konferences, prezentācijas. Biznesa veiksme vai neveiksme ir ļoti atkarīga no organizācijas vadītāja komunikācijas prasmēm.

 

Kā kļūt par zvaigzni?

 

Par to ar jums savā prezentācijā dalīsies publiskās komunikācijas eksperte, balss trenere, Krievijas TV raidījumu vadītāja Inga Laizan (Maskava, Rīga).

 

 

Par runātāju

 

Krievijas TV 1. kanāla ziņu diktore, Starptautiskās žurnālistu federācijas locekle. Profesionāla balss, dikcijas, runas un efektīvas komunikācijas trenere.  Unikālas balss un ķermeņa darba metodes autore. Starptautiskās balss treneru asociācijas (VASTA) locekle, publisku komunikācijas tehnoloģiju ieviešanas vadošā speciāliste “The Lyzan Group”.

15:30

Kafija, sulas un uzkodas

15:45

Saima Butt Prasme vadīt sevi un darbiniekus uz veiksmīgiem biznesa rezultātiem jeb motivācija un koučings (uzstāšanās angļu valodā)

 

Savā prezentācijā Saima pārādīs kā attīstīt koučinga kompetences veiksmīgam darbam ar klientiem/komandu/kolēģiem. Galvenā uzmanība tiks veltīta līdera/vadītāja/kouča klātesamībai, aktīvās klausīšanās tehnikām un veiksmīgu, atbilstošu jautājumu uzdošanai.

 

Par runātāju

 

Līderības trenere, nodrošina profesionālu biznesa koučingu un augstākā līmeņa vadītāju un viņu komandu darba rezultātu veicināšanu organizācijās publiskajā, privātajā un labdarības sektorā.
Starptautisks koučs – trenere Starptautiskās Kouču Federācijas akreditētās apmācību programmās.
Starptautiskās Kouču Federācijas valdes locekle Apvienotajā Karalistē (ICF UK).

17:40

Neformalais tīklošanās pasākums

Dalības nosacījumi

 

 • 170,74 EUR + PVN par dalībnieku (bez neformālās daļas);

 • 226,24 EUR + PVN par dalībnieku (iekļaujot neformālās daļas pasākumu);

 • 3 no viena uzņēmuma – 426,86 EUR + PVN (par visiem dalībniekiem, iekļaujot neformālās daļas pasākumu).

 

 

Konference norisināsies 2015.  gada 25. februārī RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H 2O 6, Rīgā, Ūdens ielā 6 (automašīnu ir iespējams novietot bez papildu maksas). www.h2o6.lv

bottom of page