top of page

Personāla vadītāju klubs
“Esmu efektīvs personāla vadītājs”

Efektīvs personāla vadītājs, personāla vadītājs, personāla vadības kursi, personāla vadības skola, HR kursi. HR klubs

Šobrīd acīmredzamas ir straujas izmaiņas pasaulē, mainās gan cilvēku attieksme,  gan pasaules uztvere, gan paaudzes. Visas šīs pārmaiņas atspoguļojas personāla vadītāju darbā un tas, kas strādāja vakar, vairs nestrādā šodien. Noteikti esat pamanījuši, ka cilvēki vairs neuztver darbavietu kā iespēju augt un attīstīties ilglaicīgi. Ir gadījumi, ka darbinieka meklēšanai tiek patērēti daudz resursi un tā notiek pusgadu, savukārt darbinieks nostrādā nepilnu pusgadu vai pat mēnesi un aiziet.

Lai efektīvi atrisinātu šī brīža izaicinājumus un būtu soli priekšā citiem - aicinām pievienoties mūsu personāla vadītāju klubam.  Klubs piedāvā “ labākās prakses”  pieredžu apmaiņu, organizācijas izaicinājumu atrisināšanu, personāla vadības un atlases iemaņu trenēšanu. Šobrīd pasaules autoritātes runā, ka ir jāapvienojas grupās, jo viens cilvēks nevar sasniegt izcilus rezultātus, savukārt grupā tos sasniedz katrs.

Dalība personāla vadības klubā ir labākais veids kā draudzīgā, profesionālā atmosfērā gūt atziņas un pieredzi Jūsu jaunu izaicinājumu sasniegšanā.​

 

Papildus dalība klubā dod Jums iespēju ieekonomēt apmācībām vismaz 50% no dalības maksas. Šim gadam esam izstrādājuši un papildinājuši programmu, kas atbalstīs Jūs un palīdzēs efektīvi pildīt savu darbu!

PERSONĀLA VADĪTĀJU KLUBA PROGRAMMA

Maksā tikai vienreiz un gada laikā Tev būs iespēja apmeklēt:

ATSAUKSMES

Zane Rostoka - RTU Personāla nodaļas vadītāja
Dalība personāla vadītāju klubā “Efektīvs personāla vadītājs” ir lieliska iespēja komunicēt ar personāla vadības jomas profesionāļiem, kopā pārrunāt ikdienas problēmas, kas uzņēmumos ir līdzīgas. Tā ir iespēja uzzināt, kāda ir citu pieredze, kā arī kopā, tiekoties, rast risinājumu problēmsituācijām.  Piemēram, gada sākumā, kad valstī  tika paaugstināta minimālā alga un mainīta sistēma, kā katru mēnesi atalgojums aprēķināms minimālās stundas likmes gadījumos, bet nebija skaidru nosacījumu citiem aprēķiniem, klubs rīkoja sanāksmi, uz kuru aicināti tika arī ministriju pārstāvji, lai kopīgi rastu atbildes.
Klubs piedāvā arī kvalitatīvas mācību programmas, kuras vada nozarē atzīti speciālisti. Kluba rīkotā personāla vadītāju nometne, kā arī ikmēneša brokastis bija pārdomātas un profesionāli noorganizētas. Dalība klubā noteikti iedvesmo kvalitatīvam ikdienas darbam!

Papildus iegūsi:

  • atlaidi kolēģiem (no Tavas organizācijas) - 10% atlaidi dalības maksai jebkurām no mūsu apmācībām;

  • uzņēmuma vidējās un augstākās vadības iestāšanos vadītāju klubā ar 10% atlaidi;

  • iespēju diskutēt par sev aktuālām tēmām;

  • piedalīties konferenču programmas saturiskajā veidošanā.

DALĪBAS NOSACĪJUMI:

Kluba darbības laiks no 1.09.16. līdz 20.06.17., kura laikā dalībnieki var izvēlēties sev piemērotākās apmācības no augstāk minētajiem kursiem. Ja maksātājs ir juridiska persona un kluba dalībnieks nevar apmeklēt kādu no apmācībām, viņam ir iespēja, iepriekš brīdinot, savā vietā nosūtīt kolēģi.

 

Dalības maksa:

  • 1 biedrs no uzņēmuma – 750 EUR + PVN

  • 2 biedri no uzņēmuma – 1300 EUR + PVN

  • 3 biedri no uzņēmuma – 1800 EUR + PVN

Izmanto šo iespēju profesionālās grupas atbalstam, gūsti informāciju par šī brīža efektīvākajām personāla atlases un vadības metodēm, attīsti savas prasmes, spējas un iemaņas, iepazīsties ar citu uzņēmumu profesionāļiem, smelies pieredzi un uzlabo gan savu, gan uzņēmuma tālāko darbību!

Lai pieteiktos, spied pogu “Pieteikties” vai sūti e-pastu uz info@topleader.lv ar tēmu “Pieteikums Personāla vadītāju klubam”.

bottom of page