top of page

Izdevīgs piedāvājums vidējā un augstākā līmeņa vadītāju attīstībai


Vadītāju attīstības uzņēmums TopLeader 2017. gada rudens/ ziemas sezonai sagatavojis interesantus attīstības piedāvājumus. Vadītāji – jebkura uzņēmuma izaugsmes noteicēji. Tieši no vadītāja personības, spējas vadīt, reorganizēt, komunicēt un ātri reaģēt ir atkarīga komandas, projekta vai pat uzņēmuma veiksme. TopLeader šī gada mērķis ir palīdzēt attīstīties un gūt nepieciešamās iemaņas vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, lai gan indivīdam, gan uzņēmumam palīdzētu gūt labākus rezultātus.

Aicinām attīstīties mūsu piedāvātājās praktiskajās skolās

  • Ekskluzīvā vadītāju skola jeb Turbodzinējs vadītājam – ļoti efektīvs treniņš vadītājiem ar pieredzi, kas domāts tiem savas dzīves un biznesa līderiem, kas gatavi pieņemt, ka var arī citādi, kas apzināti vēlas mācīties un ir gana drosmīgi arī dot un dalīties.

  • Kā vadīt vadītājus un personības – sertificēta Struktogrammas trenera kurss: pilnveidosim iemaņas, kā apzināties cilvēka dabisko biostruktūru (tipu) un komunicēt caur to viņam saprotamā valodā.

  • Praktiskā personāla vadības skola – izcila skola gan iesācējiem, gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, kas piedāvā vairāku profesionālu treneru un Latvijas vadošo praktiķu vadībā attīstīt savas personāla vadītāja iemaņas, gūt pieredzi no dažādu uzņēmumu nozarēm un kļūt labākiem savas jomas specialistiem.

  • Personāls un darba tiesības – praktisks neformāls 12 nodarbību kurss, kura ietvaros vieglā atmosfērā, ātri spēsim izskaidrot visu nepieciešamo par personāllietvedību, lai ātri risinātu radušās darba situācijas un samazinātu kļūdu iespējamību.

  • Komunikācija, ietekme un manipulācijas: iedarbīgākās no tehnikām – praktisks un iedarbīgs komunikāciju iemaņu attīstības kurss, kura ietvaros tiks pilnveidotas, kā iemaņas veiksmīgi un apzināti kontrolēt situācijas un cilvēkus apkārt, noteikt un manipulēt ar vērtībām un bailēm, aizsargāties no citu personu manipulācijām.

  • Praktiskā finanšu vadība – gan finansisti, gan vadītāji 10 nodarbību laikā spēs attīstīt (katrs savā līmenī) finanšu analīzes iemaņas. Nodarbības notiek ļoti pieredzējuša un praktiska trenera vadībā vienkāršā valodā un ar reāliem Latvijas piemēriem.

Izdevīgs akcijas nosacījums vairāku dalībnieku apmācībai

Ja jebkurā no piedāvātājām skolām no uzņēmuma piedalās:

  • 3 dalībnieki – dalības maksa 1500 EUR + PVN

  • 4 dalībnieki – dalības maksa 1900 EUR + PVN

  • 5 dalībnieki – dalības maksa 2400 EUR + PVN un bezmaksas dalība personāla vadītāju nometnē pavasara beigās (450 EUR vērtībā) (2017. gada personāla vadītāju nometne)

Papildus piedāvājam arī izveidot programmu tieši Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Sazinies ar mums, zvanot pa tālr. +371 26871717 vai rakstot e-pastu info@topleader.lv

Comments


Aktuāli
Jaunākie raksti
Rakstu arhīvs
Meklēt pēc atslēgvārdiem
bottom of page