Praktiskā finanšu vadībaPraktisks 10 nodarbību kurss, kas ļaus tev gūt sapratni par finanšu resursu veiksmīgu plānošanu, pārvaldi un investīcijām. Nodarbību laikā apgūsi finanšu vadības pamatprincipus un trenēsi padziļinātas finanšu analīzes prasmes. Gūtās praktiskās iemaņas palīdzēs tev veiksmīgi novērtēt uzņēmuma/projekta/nodaļas stāvokli, efektīvi pārvaldīt finanšu resursus, un spēt argumentēt savu viedokli, pamatojoties uz finanšu rādītājiem.

Praktiskais kurss paredzēts dalībniekiem ar nelielām vai vidējām zināšanām finanšu jomā (projektu vadītāji, nodaļu vadītāji, kredītu analīzes speciālisti, finanšu un uzņēmumu vadītāji).

---> PIETEIKTIES PRAKTISKAJAI FINANŠU VADĪBAS SKOLAI

Aktuālās atsauksmes no iepriekšējas grupas

SIA “Karels” – grāmatvedības pakalpojumu firmas valdes locekle Dace Riekstiņa (uzņēmējs un grāmatvede ar 15 gadu pieredzi): “Apmācību kurss “Praktiskā finanšu vadības skola” atvēra manas acis uz to, kā domā mani klienti, kā viņi pieņem lēmumus savā darbībā un kā bankas vērtē uzņēmumu iesniegtos biznesa plānus un projektus. Pēc katras teorētiskās nodarbības bija praktiskais darbs, kur tika saņemtas atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, jau praktiski izmantojot iegūtās zināšanas. Bija liels gandarījums par pieaicināto vieslektoru, kurš dalījās pieredzē un atbildēja uz mums interesējošiem jautājumiem. Paldies Denisam par modernu un profesionāli pasniegtu kursu.”

AS “Latvijas valsts meži” tirgus analītiķe Irina Čurkina: “Kurss bija kompakts, ļoti informatīvs un domāšanu veicinošs. Denisa sniegtā informācija ne vien apmierināja manu zinātkāri attiecībā uz konkrētu finanšu rādītāju interpretāciju, bet arī ievērojami stiprināja manu izpratni par finanšu vadības uzdevumiem un iespējām. Viennozīmīgi, "Praktiskā finanšu vadības skola" izceļas ar kvalitāti - apskatāmo jautājumu loks ir pietiekami plašs un galvenais, stiprināts praktiski, ar uzskatāmiem piemēriem.

Lūkojoties pēc finanšu analīzes kursiem, es vēlējos iegūt uzreiz darbā pielietojamu zināšanu bagāžu. Esmu gandarīta, ka kurss ir devis daudz vairāk, kā gaidīju.”

Ieguvumi


  • Efektīvas finanšu analīzes, pārvaldīšanas un budžetēšanas tehnikas

  • Ekspress uzņēmuma un projekta finanšu analīze

  • Lēmuma pieņemšanas tehnikas un to argumentācija, balstoties un finanšu radītājiem

  • Efektīva Latvijā pieejamu finansēšanas avotu izmantošana

  • Reālo Latvijas tirdzniecības, ražošanas un pakalpojumu sniegšanas nozares uzņēmumu analīze

  • Diskusijas par dalībnieku aktuāliem izaicinājumiem