top of page

/

/

/

/

/

/

HR Brokastis - 5. februāris

Aicinām personāla vadītājus un speciālistus uz šī gada pirmajām HR Brokastīm, kas norisināsies 5.februārī. Tikšanās laikā, radošā un pozitīvā gaisotnē runāsim par Veiksmīga speciālistu atlases procesa organizēšanu - no darba sludinājuma līdz darba līgumam un darbinieku novērtēšanas metodēm atlases un attīstības posmos.


 

HR Brokastu mērķis - neformālā gaisotnē vienot personāla vadītājus un speciālistus, lai diskutēt par šī brīža aktualitātēm, tādā veidā iegūstot pieredzi, jaunas atziņas, idejas, iedvesmu un jaunus draugus.

 

 

Aicinām pieteikties jebkuru, kam ikdienas darba pienākumi saistīti ar personāla atlasi, vadību, apmācību un motivēšanu. "HR brokastis" ir ikmēneša neformāli, izglītojoši pasākumu, kur katru mēnesi diskutējam par personāla jomā aktuālākajām un interesantākajām tēmām, runājam par Jūsu uzņēmuma sarežģītajām situācijām un meklēsim labākos padomus, kā arī iepazīsimies patīkamā brokastu baudīšanas gaisotnē un lietderīgi ar prieku pavadām laiku!

 

 

5. februāra HR Brokastu tēma – Veiksmīga speciālistu atlases procesa organizēšana no darba sludinājuma līdz darba līgumam un darbinieku novērtēšanas metodes atlases un attīstības posmos.

 

Programmā:

 

  • Darba devēju biežāk pieļautās kļūdas darba sludinājumu noformēšanā.

  • Padomi veiksmīgai komunikācijai ar potenciālajiem kandidātiem.

  • Inovatīvi novērtēšanas un attīstības instrumenti.

 

 

Eksperti:

Jūlija MOREŅECA - CV Market Latvia Personāla atlases speciāliste 

Betija PUTNIŅA - RISEBA lektore, SIA Lumina Learning Baltic Valdes locekle, Līderu un organizāciju attīstības konsultante,Supervizore, Koučs

 

Dalības nosacījumi:

 

Brokastis notiks 05.02.2014, no plkst. 9:00 līdz plkst. 11:00, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā „H2O6”, Ūdens ielā 6 (ir iespēja bezmaksas novietot automāšīnu).

 

Dalības maksa – 43 EUR + PVN

 

 

Lai piedalītos brokastīs, Jums jānosūta pieteikums uz kursi@riseba.lv ar tēmu "HR Brokastis", norādot vārdu, uzvārdu, uzņēmumu un Jūsu kontaktinformāciju.

bottom of page