top of page

/

/

/

/

/

/

Inovācija Jūsu darbinieku atlasē

Projekts – Īstais cilvēks – īstajā vietā

 

Vēl nebijusi iespēja (tikai 1-3 uzņēmumiem) bez maksas uzlabot savas organizācijas personāla atlasi vadošās personālvadības ekspertes Artas Birumas un personālvadības skolas dalībnieku vadībā.

 

Piedāvājuma būtība

 

Mēs izvēlamies 1-3 uzņēmumus, kuri vēlas uzlabot, attīstīt un izmēģināt inovatīvas metodes personāla atlasē. Izvēlēto uzņēmumu personāla atlases vadītājs otrdienās nāk uz mūsu “Praktiskās personāla vadības skolas” nodarbībām, kur abpusēji mācāmies pieredzējuša konsultanta vadībā.

Projekta ietvaros izvēlētiem uzņēmumiem ir iespēja bez maksas izvērtēt esošo amata profilu un atbilstošo kandidātu aprakstu, pilnveidot amata profilu un kandidātam izveidotās prasības, saņemt ieteikumus, kā pielāgot personāla atlases procesu, īstā darbinieka atrašanai.

 

Pieteikuma termiņš līdz 8.12.(pirmdiena), plkst. 20:00. Visi, kuri būs pieteikušies tiks aicināti 09.12. (otrdiena) no plkst. 18:00 un 21:00 uz “Praktiskās personāla vadības skolas” (RISEBA augstskola Meža iela 3) nodarbību, piedalīties pilnvērtīgā skolas nodarbībā un 2 minūtes pastāstīt par savu organizāciju un personāla atlases izaicinājumiem.

Līdz 12.12. tiks izvēlētas 1-3 organizācijas ar kurām būsim gatavi bez maksas strādāt izcila rezultāta ieguvei, par ko tiks elektroniski informēti visi dalībnieki, kuri būs pieteikušies.

 

Projekta dalībnieki (1-3 uzņēmumu pārstāvji) iegūs izcilu iespēju bez maksas saņemt konsultācijas un risinājumus no vadošās personāla vadības ekspertes Artas Birumas un “Praktiskās personāla vadības skolas” dalībniekiem.

 

 

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildiet elektronisku pieteikuma formu (komentāros, minot Jūsu motivāciju piedalīties šajā projektā) vai sūtiet pieteikumu elektroniski uz info@topleader.lv (ar norādi “Praktiskā personāla vadības skola”)

bottom of page