top of page

Structogram efektīvu vadītāju skola

Christmas Tree Farm

Esi komandas, nodaļas vai uzņēmuma vadītājs un vēlies palīdzēt savai komandai izveidot pozitīvu darba klimatu, kļūt saliedētai un efektīvi strādāt uz kopēja mērķa sasniegšanu?

Structogram efektīva vadītāju skola piedāvā 3 mēnešu laikā uzasināt tvērienu, attīstot vadītāja izpratni un iemaņas tiešām jaunā līmenī.

Esi komandas, nodaļas vai uzņēmuma vadītājs un vēlies palīdzēt savai komandai izveidot pozitīvu darba klimatu, kļūt saliedētai un efektīvi strādāt uz kopēja mērķa sasniegšanu?

Structogram efektīva vadītāju skola piedāvā 3 mēnešu laikā uzasināt tvērienu, attīstot vadītāja izpratni un iemaņas tiešām jaunā līmenī.

Šis praktiskais akadēmijas tipa kurss ir ideāli pielāgots jauniem, gan pieredzējušiem vadītājiem - kā kāpināt jaudu un kā savas vadītāja prasmes pielāgot mūsdienu menedžmenta izaicinājumiem. Ar šī kursa palīdzību būs iespējams paskatīties uz savu un citu vadības stilu no cita skatu punkta un apgūt praktisku neiropsiholoģijā pamatotu vadības sistēmu.

 

Structogram piedāvā ļoti praktisku menedžmenta neiropsiholoģijas instrumentu, kas palīdz vadītājam apgūt nepieciešamās prasmes, lai gudri un ar emocionālo intelektu veidotu un vadītu savu komandu, saprastu savas un darbinieku stiprās puses un limitus, pārdotu ideju, motivētu un uzzinātu, kā celt darbinieku efektivitāti.  

Skolas programma

 1. Jaunākie atklājumu smadzeņu impulsu jomā – smadzeņu ģenētika, trīsvienību smadzeņu darbība.
   

 2. IBSA institūta smadzeņu analīzes iespējas biznesā un menedžmentā - jaunākie atklājumi motivācijā, pozitīvajā ietekmē un līderībā.
   

 3. Vadītāja personības ģenētiskie resursi  – smadzeņu bio-struktūra,  potenciāls un spēju robežu atpazīšana.
   

 4. Kā izmantot iekšējos resursus, lai efektīvāk vadītu komandu.
   

 5. Video treniņa sesija, analīze, kā atpazīt komandas dalībnieku potenciālu, prognozēt darba izpildi un iekšējo motivāciju.
   

 6. Kāpēc atšķirīgi cilvēki vienam un tam pašam darbam izmanto laiku dažādi? Darbs ar savu ģenētisko resursu, lai izvairītos no laika zagļiem.
   

 7. Savas komandas analīze un tās potenciāla kartes izveide TRIOGRAM.
   

 8. Personību uztveres barjeras, darbs ar tām un darba uzdevumu - idejas pārdošana dažādām personībām.
   

 9. Kā atšķirīgām personībām un līdzīgām personībām veidot efektīvu sadarbību komandā, ņemot vērā zemapziņas procesu neapzināto rīcības ietekmi.
   

 10. Efektīvas vadības neiropsiholoģija darbam ar grūtajiem darbiniekiem.
   

 11. Kas rada stresu  dažādām personībām un kā ar emocionālo intelektu to regulēt komandā.
   

 12. Pārpratumi – mikrokonflikti – konflikti.  Konfliktu veidošanās ģenētika, to pamanīšana agrīnā stadijā un efektīva iedarbošanās uz tiem.   

Atsauksmes no iepriekšējā kursa dalībniekiem

Sanita Rubene

DNB ASA Notifikasjoner og Skanning departamenta vadītāja

Lielisks instruments komandas analīzei. Kursa vidū jau ieviesu būtiskas korekcijas komandas darbā, jo praktiskā komandas analīze kursa laikā deva praktiskus efektivitātes soļus.

 

Edžus Jasenovičš

ANVOL, Varumtirdzniecības vadītājs

Laicīgi prognozējot darbinieku spējas un limitus, tas nozīmīgi ietaupīs laiku un pūliņus ikdienas darbu organizēšanas jautājumos un beigu galā - efektivitātes uzlabošanā. Tādā veidā vadītājam vairāk laika atliks, lai pievērstos citiem pienākumiem.

 

Alvis Dimitris

FITEK, Pārdošanas direktors

Structogram sistēmu izmantojam jau gadiem. Uzrunā trenera atraktīvais pasniegšanas veids, tēmas pārzināšana. Metode ir lieliska, analizējot mūsu ikdienas situācijas.

 

Nodarbību vieta un laiks

Kursa sākums: 19. septembris, 2019. gads.

Nodarbības notiek 3 mēnešu garumā (kopā 12 nodarbības), katru ceturtdienu no plkst. 9:00 līdz plkst. 12:00, SIA Eiro Personāls birojā, Kr.Barona ielā 5-5, Rīgā.

Dalības nosacījumi

·         Dalības maksa par visu kursu – 720 EUR + PVN

·         Piesakot 3 dalībniekus no viena uzņēmuma – 1800 EUR + PVN

bottom of page