top of page

Personāla vadītāju nometne (HR Nometne 2018)

Christmas Tree Farm

Kas ir personāla vadītāju nometne?

 

Neformāls pasākums ar individuālu pieeju Draudzīga atmosfēra Mācības/pieredzes apmaiņa/iepazīšanās/ izklaide Limitēts dalībnieku skaits (30 dalībnieki) Savstarpēja iepazīšanās, diskusijas un ļoti brīva komunikācija ar ekspertiem/treneriem/dalībniekiem.

TopLeader aicina Latvijas personāla vadītājus vienoties ikgadējā neformālā pieredzes apmaiņas pasākumā “Personāla vadītāju nometne” jeb “HR nometne”. Jūs sagaida 2 aizraujošas dienas, pilnas ar idejām, personāla vadītāju pieredzi, tirgus jaunumiem, izklaidējoši – pamācošām aktivitātēm un burvīgu Jūrmalas atmosfēru. ​ Šobrīd millenium, jeb "Y" paaudze (cilvēki, kuri dzimuši laikā no apmēram 1987. līdz 2000. gadam) aizvien biežāk ieņem vadošus amatus, un šīm pārmaiņām ir saistība ar jaunu skatījumu uz organizāciju vidi.

 

Tas savukārt izaicina biznesu pielāgoties, un līdz ar to personāla vadības funkcija uzņēmumā kļūst arvien būtiskāka. ​ Nometnes laikā izmantotais neformālais formāts nebūt nav izklaides pasākums, bet gan šī brīža efektīvākais apmācību veids, kas ļauj uzņemt un “sagremot” vairāk informācijas, dot iespēju paskatīties un uzzināt, kā personāla vadība un procesi notiek citos Latvijā esošos uzņēmumos un salīdzināt tos ar savu uzņēmumu. Iepazīties un satikt uzņēmumu personāla vadītājus, smelties jaunas idejas, iedvesmoties un gūt motivāciju turpmākam darbam!

- 09:20 Reģistrācija un rīta kafija

 

- 10:00 Nometnes sākums un sapazīšanās Personālvadības nometnes atklāšana, dalībnieku sapazīšanas brīvā atmosfērā, pieredzes apmaiņa. Par Gati: Gatim ir trīspadsmit gadu pieredze augstākā līmeņa vadības konsultācijās, biznesa stratēģijas izstrādē un ieviešanā.

 

Trenējis vairākus simtus vadītāju, attīstot viņu prasmes operatīvajā vadībā un ideju pārdošanā, kā arī vadības psiholoģijas pielietošanā un motivācijā. Papildus info: Linkedin.com/GatisUlinskis

 

- 11:00 Millenāļi, vai viņi visi ir vienādi – kādas ir viņu atšķirības Gatis Ulinskis Šveices Institut für Biostruktur-Analysen AG Baltijas pārstāvniecības vadītājs un sertificēts Structogram® un Triogram® neiropsiholoģijas Master treneris.

 

Programmā plānots dot izpratni par mileniāļiem, kā viņi atšķiras savā starpā, kāpēc viņi ir tādi, ko viņiem vajag un vai rietumu pētījumi ir pilnībā piemērojami mums. Milleniāļi Austrumeiropā v.s. EIROPA, ASV Darba vides prasības Millenium paaudzei Millenium paaudzes ģenētiskais kods – kā viņi atšķiras

 

- 12:15 "Spēļo" vai zaude! Kādas inovācijas ievieš jaunās paaudzes jeb “Millennials” darbinieki? Juris Zalāns Uzņēmējs, “Benefits Latvija” īpašnieks, projekta SmartHR Latvija dibinātājs un biznesa konsultants.. Statistikas dati liecina, ka lidz 2020. gadam vairāk kā 46% darbaspēka veidos "Millennials" jeb tukstošgades paaudzes darbinieki. Paaudžu maiņa un jaunas paaudzes nostiprinašanā darba tirgū nāk kopā ar jaunam prasibam un tendencem, kas līdz šim nebija iespējamas un vēl šobrīd daudziem nav līdz galam saprotamas.

 

Kā spēļošana atšķiras no spēlēšanās? Kāpēc varam stundām ilgi pavadīt darotspēlās darot vienas un tās pašas darbības, bet darbā tas mūs nogurdina? Kā "Millennials" metodes iederas modernā uzņēmuma darba procesos?

 

Par Juri: Nozares speciālists ar vairāk kā 8 gadu pieredzi gan vietējā mēroga, gan starptautiskā uzņēmumā. Praktisko biznesa pieredzi ieguvis uzņēmējdarbībā, darba resursu plānošanā un optimizācijā, kā arī pārdošanas un mārketinga vadībā. Ikdienā vada profesionāļu komandu, individuālu uzņēmuma darbinieku motivācijas sistēmu izstrādē.

- 13:30 Gardās pusdienas

- 14:40 Pieredze izmantojot līgumsaistību darbiniekus Elita Kazaine Koučinga, konsultāciju un talantu vadības zīmola WellZone īpašniece. Citādas darba attiecības - līgumsaistību spožums un posts. Vai darbinieks, kas nav Tavs darbinieks, ir Tavs darbinieks? Vai tas vispār ir darbinieks vai varbūt uzņēmējs?

 

Kas ir #freelancer un kas ir #contractor? Vai tas ir viens un tas pats vai divi dažādi stāsti? Latvijas tendences darba tirgū un pasaules prakse speciālistu un ekspertu piesaistē uzņēmumos. Vai tu un tavs uzņēmums ir gatavs paskatīties uz jūsu darba ņēmēju, ka sava biznesa devēju, jeb kāda ir spoguļa otra puse? Līgumsaistību SWOT analīze – vienkārša metode, kas palīdzēs pieņemt sarežģītu lēmumu.

 

Par Elitu: ​ Personāla vadības eksperts, vadītāju un komandu koučs, biznesa trenere. Elita, savienojot teoriju ar praksi, uzņēmumu vadītājiem un komandu līderiem dod iespēju pašiem veidot savu, maksimāli efektīvu komandu. Ilggadēja praktiskā pieredze ar specializāciju: personāla un procesu vadība, atlase, pārmaiņas, krīzes menedžments, biznesa projektu vadība. Šobrīd strādā uz līgumattiecībām ar vairākiem lieliem uzņēmumiem, veicot personāla atlasi un nodarbojoties ar iekšējo talantu vadību.

 

- 15:50 ReEnerģetizējoša pauze

 

- 16:10 Milleniāļi: tādi paši kā mēs. Kā no milleniāļiem dabūt Jums vajadzīgo rezultātu? Dmitrijs Krasnovskis un Ludmila Meļentjeva Komunikāciju aģentūras AL&C vadošie partneri. Kā no Milleniāļiem dabūt Jums vajadzīgo rezultātu? Kādus mēs redzam Milleniāļus? Kādi patiesībā ir Milleniāļi? Personības novērtēšanas sistēma "DiSC"

 

Milleniāļu vērtības un bailes (DiSC): kā salikt pareizos akcentus? Milleniāļiem pieder nākotne. Par Dmitriju un Ludmilu Dmitrijs Krasnovskis - Aģentūras Advanced Learning & Communications vadītājs - Mārketologs - praktiķis (starptautiskajā tirgū) - Vadīšanas pieredze 8 gadi (IT, mārketings) Ludmila Meļentjeva - Advanced Learning & Communications aģentūras biznesa trenere - Inovatīvo pārdošanas un komunikācijas tehnoloģiju konsultants - Sertificēts psihologs

- 18:30 Vakariņas, neformālās darbnīcas, pieredzes apmaiņa un diskusijas (tiem, kuri paliek viesnīcā)

 

- 20:15 Īpašā komandu meistarklase "Ārstniecisko ziežu gatavošana"

 

- 21:30 Vakara pirts

 

7. jūnijs

 

- 08:30 Rīta rosme

 

- 09:30 Brokastis (tiem, kuri paliek viesnīcā) ​ Rīta kafija Par Kasparu un Ivonnu Kaspars Kotāns, CV Online Latvia Personāla atlases nodaļas vadītājs. Kaspars personāla atlasē, novērtēšanā un karjeras konsultēšanā strādā jau vairāk nekā 14 gadus. Specializējies dažāda līmeņa vadītāju, inženiertehnisko, finanšu un pārdošanas speciālistu atlasē.

 

Kasparam ir maģistra grāds izglītības zinātnēs ar specializāciju cilvēku uzvedībā. ​ Ivonna Baumane, CV Online Latvia Personāla atlases projektu vadītāja. Ivonnai ir vairāk kā 7 gadu pieredze personālvadības un HR pakalpojumu jomā, no kuriem pēdējos gadus darbojusies tieši personāla atlases jomā. Ivonna ir ieguvusi maģistra grādu Uzņēmējdarbības vadībā un labi pārzina Latvijas un starptautisko uzņēmējdarbības vidi. Ivonnai ir liela pieredze dažāda līmeņa darbinieku atlasē finanšu, pārdošanas un administratīvajā jomā.

 

- 10:00 Jaunākas CV-Online aptaujas rezultāti: "Millenium paaudze darba tirgū - iespējas un izaicinājumi" Kaspars Kotāns un Ivonna Baumane CV-Online Latvia Tēmas apraksts precizējās Par Baibu Informācija precizējās

 

- 11:00 Personāla vadītāja lomas biznesā Baiba Pedraudze AS Repharm personāla vadības Direktore Tēmas apraksts precizējās

 

- 12:30 Gardās pusdienas Par Jāni Informācija precizējās

- 13:40 Pieredze veidojot veiksmīgu biznesu ar millenium paaudzes komandu Jānis Rozenblats Mailigen dibinātājs, izpilddirektors startup uzņēmumu vadītājs, uzņēmējs ar 10+ gadu pieredzi Jāņa pieredze attīstot veiksmīgu biznesu un strādājot ar milleniāļu komandām.

 

- 15:00 ReEnerģetizējoša pauze Par Ralfu Pēdējos 3 gadus pavadījis strādājot ar klientu portfeļiem digitālā mārketinga aģentūrā, kur investējis vairāk kā €1 000 000 sociālo mediju reklāmās. Viņš ir arī uzrakstījis e-grāmatu latviešu valodā par veiksmīgas Facebook lapas izveidošanu biznesa vajadzībām, kura ieguvusi vairāk kā 3700 lejupielādes un simtiem pozitīvu atsauksmju. Šobrīd strādā kā freelanceris vadot Facebook mārketinga apmācības, sniedzot privātās konsultācijas un apkalpojot izredzētu uzņēmumu Facebook reklāmas kontus. ​ Neskatoties uz digitālo pieredzi, vislabāk viņam pa prātam ir paņemt mugursomu un kompasu, un doties garākā pastaigā atslēdzoties no visa digitālā.

 

- 15:20 Kā izmantot sociālo tīklus, lai piesaistīt darbinieku kurš vēlas pie Tevis strādāt! Ralfs Goba un Evita Brilte Digitālā mārketinga entuziasti "Es labāk sadedzinātu pasi, kā atteiktos no socālajiem tīkliem", skaļi neviens šādi nav teicis, bet mēs atrodamies tuvu šai robežai. Tāpēc stundas laikā ieskicēšu idejas par to, kā millenials izmanto sociālos tīklus un kas viņus tajos piesaista. Kā pašiem izpētīt (izmantojot bezmaksas rīkus), kas šai auditorijai svarīgs, un kā šo informāciju izmantot sociālo tīklu komunikācijā. Kā arī pieskarismies tēmai par sociālo tīklu maksas reklāmu izmantošanu, ātrākai un efketīvākai potenciālo darbinieku uzrunāšanai! Papildus mēģināsim šo stundu padarīt pēc iepsejas produktīvāku ar diskusijām un viedokļu apmaiņu. Tiekamies! Par Evitu Meitene ar interesi un neizsīkstošu enerģiju par mārketingu. Ieguvusi augstāko izglītību mārketinga un tirdzniecības vadības nozarē, strādājusi kā projektu vadītāja digitālā mārketinga mācību centrā un turpinājusi profesionālās gaitas kā sociālo tīklu speciāliste uzņēmumiem. Ar savām zināšanām un pieredzi dalos Baltijas Datoru Akadēmijā par sociālajiem tīkliem (Facebook, LinkedIn, Instagram) mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Paralēli ikdienas darbiem ar uzņēmumiem un apmācībām, aktīvu skrienu, pārstāvu meal-prep ideoloģiju un ar to dalos savā instagram kontā un blogā. Sevi raksturotu kā veselīga dzīvesveida piekritēju un influenceri

 

- 17:00 Nometnes noslēgums

 

6. un 7. jūnijs, Jūrmala, Dzintari (Dzintars Hotel)

Ekonomiskais Bez dzīvošanas viesnīcā un vakara meistarklases Dalības maksa sevī iekļauj dalību abās nometnes dienās, bez izmitināšanas viesnīcā, komandas un tīklošanas pasākumiem.

 

Dalības maksa €390

bottom of page