top of page

Paaudžu efektīvas sadarbības atslēga - Emocionālā Inteliģence saskarsmē. On-Line kurss

Christmas Tree Farm

Piedāvājam 3 nodarbību (9 stundu) On-Line kursu, kurā trenēsim Emocionālas inteliģences rīkus un metodes, kas būtiski palīdzēs uzlabot dažādo paaudžu darbinieku savstarpēju sapratni, sadarbību un veiktspēju, kā arī uzlabos iesaisti un apmierinātību, vienlaikus izslēdzot konfliktus un pārpratumus, kā nepamatotu resursu ieguldīšanu personāla mainībā.


Piedāvājam 3 nodarbību (9 stundu) On-Line kursu, kurā trenēsim Emocionālas inteliģences rīkus un metodes, kas būtiski palīdzēs uzlabot dažādo paaudžu darbinieku savstarpēju sapratni, sadarbību un veiktspēju, kā arī uzlabos iesaisti un apmierinātību, vienlaikus izslēdzot konfliktus un pārpratumus, kā nepamatotu resursu ieguldīšanu personāla mainībā.


Ieguvumi


1. Izpratne par EQ un IQ, kopīgais vai atšķirīgais? 2. Pamatojums, kāpēc mēs esam tik dažādi. 3. Skaidrība par to, uz ko vērts ilgtermiņā paļauties un kam īstermiņā ticēt. 4. Iespēja teorētiskās zināšanas izmantot tūlīt, šeit un tagad. 5. No aizspriedumiem brīva darba vide.

Programma

1. Emocionālās inteliģences nozīme darba vidē
2. Emocionālā Klimata Indekss, kas tas ir un kāpēc nepieciešams.
3. Paaudzes darba tirgū. Vecums nav šķērslis
4. Paaudžu vadība, kur rodas konflikts, ko ar to darīt
5. Neirolīderības 4 principi
6. FEAR pieeja
7. “Vecie Dievi” un “Mūsu Bērni”
8. Paaudžu motivācija un demotivācija, SCARF modelis
9. Vērtības - efektīvas komandas veidošanas zelta likums
10. Paaudžu dažādība un sadarbības metodes

Nodarbību vieta un laiks

Kursa sākums: 20. aprīlis, 2020. gads.

Nodarbības norisinās, On-Line vidē izmantojot Google Meet platformu, katru 2dienu, no plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00, kopā 3 nodarbības (20.04., 27.04., 4.05).

Dalības nosacījumi

  • Dalības maksa par visu kursu – 245 EUR + PVN

bottom of page