top of page

Praktiskās vadītāju skolas

Vadītāju attīstības uzņēmums TopLeader 2017. gada rudens/ ziemas sezonai sagatavojis interesantus attīstības piedāvājumus.

 

Vadītāji – jebkura uzņēmuma izaugsmes noteicēji. Tieši no vadītāja personības, spējas vadīt, reorganizēt, komunicēt un ātri reaģēt ir atkarīga komandas, projekta vai pat uzņēmuma veiksme.

 

TopLeader šī gada mērķis ir palīdzēt attīstīties un gūt nepieciešamās iemaņas vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, lai gan indivīdam, gan uzņēmumam palīdzētu gūt labākus rezultātus.

Iepazīsties ar praktiskām vadītāju attīstības skolām, to treneriem un izvēlies sev piemērotu kursu

Ekskluzīvā vadītāju skola jeb Turbodzinējs vadītājam – ļoti efektīvs treniņš vadītājiem ar pieredzi, kas domāts tiem savas dzīves un biznesa līderiem, kas gatavi pieņemt, ka var arī citādi, kas apzināti vēlas mācīties un ir gana drosmīgi arī dot un dalīties.

Vairāk informācijas

Kā vadīt vadītājus un personības – sertificēta Struktogrammas trenera kurss kurā pilnveidosim iemaņas, kā apzināties cilvēka dabisko biostruktūru (tipu) un komunicēt caur to viņam saprotamā valodā.

Vairāk informācijas

Praktiskā personāla vadības skola – izcila skola gan iesācējiem, gan pieredzējušiem personāla vadītājiem, kas piedāvā vairāku profesionālu treneru un Latvijas vadošo praktiķu vadībā attīstīt savas personāla vadītāja iemaņas, gūt pieredzi no dažādu uzņēmumu nozarēm un kļūt labākiem savas jomas specialistiem.

Vairāk informācijas

Personāls un darba tiesības – praktisks neformāls 12 nodarbību kurss, kura ietvaros vieglā atmosfērā, ātri spēsim izskaidrot visu nepieciešamo par personāllietvedību, lai ātri risinātu radušās darba situācijas un samazinātu kļūdu iespējamību.

Vairāk informācijas

Komunikācija, ietekme un manipulācijas: iedarbīgākās no tehnikām – praktisks un iedarbīgs komunikāciju iemaņu attīstības kurss, kura ietvaros tiks pilnveidotas, kā iemaņas veiksmīgi un apzināti kontrolēt situācijas un cilvēkus apkārt, noteikt un manipulēt ar vērtībām un bailēm, aizsargāties no citu personu manipulācijām.

Vairāk informācijas

Praktiskā finanšu vadība – gan finansisti, gan vadītāji 10 nodarbību laikā spēs attīstīt (katrs savā līmenī) finanšu analīzes iemaņas. Nodarbības notiek ļoti pieredzējuša un praktiska trenera vadībā vienkāršā valodā un ar reāliem Latvijas piemēriem.

Vairāk informācijas

bottom of page