top of page

/

/

/

/

/

/

Personālvadības konferences

Es esmu efektīvs personāla vadītājs

PROGRAMMA UN DALĪBAS NOSACĪJUMI

KONFERENCES PROGRAMMA

DALĪBAS NOSACĪJUMI

 

Dalības maksa, reģistrējoties līdz 24.01.2014.

 

  • 1 – 2 dalībnieki – 126,64 EUR / 89 LVL + PVN par dalībnieku (bez neformālās daļas iepazīšanas aktivitātēm);

  • 1 – 2 dalībnieki – 169,32 EUR / 119 LVL + PVN par dalībnieku (ar neformālas daļas iepazīšanās aktivitātēm);

  • 3 no viena uzņēmuma – 426,86 EUR / 300 LVL + PVN (par visiem dalībniekiem, iekļaujot neformālas daļas iepazīšanās aktivitātēs.

 

Dalības maksa, reģistrējoties pēc 24.01.2014.

 

  • 1 – 2 dalībnieki – 170,74 EUR / 120 LVL + PVN par dalībnieku (bez neformālās daļas iepazīšanas aktivitātēm);

  • 1 – 2 dalībnieki – 226,24 EUR / 159 LVL + PVN par dalībnieku (ar neformālas daļas iepazīšanās aktivitātēm);

  • 3 no viena uzņēmuma – 426,86 EUR / 410 LVL + PVN  (par visiem dalībniekiem, iekļaujot) neformālas daļas iepazīšanās aktivitātēs.

 

Konference norisināsies 2014.  gada, 12. februārī viesnīcā "Radisson Blu Daugava", Kuģu iela 24, Rīga (automašīnu ir iespējams novietot viesnīcas stāvvietā).

 

Reģistrācijai lūgums rakstīt uz kursi@riseba.lv ar tēmu „Reģistrācija HR konferencei”,norādot dalībnieka/u vārdu, uzvārdu, kontaktus un uzņēmuma rekvizītus.

EKSPERTU KOMANDA

Ilze Misiņa, Lattelecom BPO Baltic izpilddirektore un valdes locekle.

Ilze ieguvusi Sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē Rīgas Tehniskajā universitātē. Lattelecom grupai Ilze pievienojās 2009. gadā, kļūstot par Grāmatvedības un personāla lietvedības nodaļas vadītāju, bet vēlāk - par Lattelecom BPO ārpakalpojumu direktori. Ilze pārstāv Lattelecom grupu arī Latvijas Grāmatvedības ārpakalpojumu asociācijā, darbojas asociācijas valdē.Ilze strādājusi dažādu nozaru uzņēmumos, pēdējās viņas darba vietas ārpus Lattelecom grupas bija Staburadzes konditoreja & Euro Food, kā arī SIA Saldumu tirdzniecība, kur ieņēma izpilddirektores amatu.

 

 

 

 

Aivis Brodiņš ir interneta personāla atlases uzņēmuma „CV-Online Latvia” biznesa attīstības vadītājs.

Pievienojies „CV-Online” komandai 2002. gadā, un pēdējos 7 gadus ir atbildīgs par „CV-Online” Latvijas biznesa vadību un attīstību. Aivim ir plašas zināšanas personāla atlasē un darba tirgus jomā, kā arī biznesa attīstībā, pārdošanas vadībā un interneta mārketingā. Aivis ir ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē.

 

 

 

 

 

 

 

 

Baiba Pedraudze ir „Tele2” personāla vadības direktore kopš 2008. gada, kad pievienojās uzņēmuma vadības komandai.

Plaša profesionālā pieredze personāla vadības jomā 15 gadu laikā iegūta dažādos uzņēmumos, tajā skaitā „Microlink Latvija” un „Kesko Agro Latvija”, strādājot par personāla vadītāju. Vairāku Eiropas un pasaules personāla vadības kongresu dalībniece. Audio blogu, „Sarunas ar Baibu par HR” autore.

 

 

 

 

 

 

 

Māris Logins ir zvērināts advokāts.

Māris ZAB „Eversheds Bitāns” vada darba tiesību prakses grupu. Vairāku gadu laikā Māris ir ieguvis plašu profesionālo pieredzi, konsultējot starptautiskas korporācijas par dažādiem darba tiesību jautājumiem, tajā skaitā pārstāvot klientus individuālos un kolektīvos darba strīdos tiesā. Māris Logins ir līdzautors 2008. gadā izdotās grāmatas "Darba tiesības Eiropā" (Employment Law in Europe) Latvijas tiesību sadaļai.

 

 

 

 

 

 

Anita Segliņa – „Rimi Latvia” atlases, mācību un attīstības vadītāja.

Rimi Latvia strādā ap 5000 darbinieku, no kuriem lielākā daļa ir tieši mazkvalificēti darbinieki, līdz ar to Anitas ikdienas darba pieredze ir tieši saistīta ar dažādu ideju un procesu veidošanu un attīstību šo darbinieku noturēšanai un veiksmīgai atlasei. Anita ir ieguvusi maģistra grādu stratēģiskajā personāla vadībā, studējot Nīderlandes universitātē, kā bakalaura grādu uzņēmējdarbībā ar kvalifikāciju „Ekonomists” Rīgas Tehniskajā universitātē.

 

 

 

 

 

Nataļja Lāce, SIA „Eiro Personāls” valdes locekle, vecākā konsultante, „International Coach Federation” biedre un ICF Latvia valdes locekle.

Viņai ir ievērojama pieredze personāla vadības jomā, kā arī 5 gadu pieredze vairāku psiholoģijas kursu pasniegšanā Latvijas augstskolās. Nataļjas kompetencēs ir augstākā līmeņa vadītāju atlase, sociālo kompetenču izvērtēšana, koučings vadītājiem, atgriezeniskā saite un attīstības pārrunas vadītājiem u.c. Nataļjas pārziņā ir gan „head hunting” projekti, gan vadītāju novērtēšanas un attīstības programmu izstrāde un realizācija koučings vadītājiem. Nataļja ir ieguvusi sociālo zinātņu maģistra grādu psiholoģijā Latvijas Universitātē, kā arī „International Coach Federation” sertifikātu.

 

 

 

 

Jana Petrova, AS "G4S Latvia" personāla personāla speciāliste

Absolvējusi Rīgas Tehnisko universitāti, iegūstot profesionālo bakalaura grādu iestāžu un darba organizācijā un vadībā.
Šogad apritēs 7 gadi, pildot personāla speciālista pienākumus drošības pakalpojumu uzņēmumā AS „G4S Latvia”.

 

 

 

 

 

 

Iveta Dorbe, AS "G4S Latvia" personāla speciāliste

Absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot sociālo zinātņu bakalaura grādu tiesībzinātnēs. Nu jau 7 nostrādāti darba gadi aiz muguras, pildot personāla speciālista pienākumus drošības pakalpojumu uzņēmumā AS „G4S Latvia”. Agrāk personāla vadības pieredze saistīta ar tādiem uzņēmumiem kā Valsts sanitārā inspekcija un Latvijas Pārtikas centrs.

 

 

 

 

 

 

 

Artūrs Ernštreints, SIA "FMS"AS produktu attīstības vadītājs

 

Bakalaura un maģistra grāds vadības zinībās Latvijas Universitātē. Vairāk kā septiņu gadu pieredze IT projektu vadībā un pārvaldībā dažādos amatos. Pēdējos divus gadus Horizon produktu attīstības vadītājs.

 

 

 

 

 

 

Zanda Arnava, „Accenture Latvija” personāla vadītāja.

20 gadu pieredze personāla vadības procesu izveidē, ieviešanā un efektivizēšanā Latvijas un starptautiskos uzņēmumos.

Es ticu, ka ar uzņēmumam atbilstošu personāla vadību uzņēmums var sasniegt izcilus rezultātus.”

 

 

 

 

 

 

Arta Biruma SIA “Eiro Personāls” īpašniece. Starptautiskās Kouču federācijas (ICF) Latvijas nodaļas valdes locekle.

Latvijas Universitātē ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Šobrīd darbā aktīvi strādā ar jautājumiem – kā parādīt, ka personāla vadības process ir tas, kas ietekmē rezultātu. Kā parādīt vadītājiem, ka darbinieku mainība nav tikai algas jautājums. Kā pierādīt, ka personāla vadībai var būt lielāka pievienotā vērtība kā tikai dokumentu nokārtošana u.tml.

 

 

 

 

 

 

Jūlija Lobanovska vada vienu no lielākajām atlases konsultantu un speciālistu komandām Latvijā – CVO Recruitment & Simplika.

Jūlijas darba ikdiena ir augstākā līmeņa vadītāju piemeklēšana (Executive Search) un biznesa konsultācijas personāla jautājumos. Pēdējos gados Jūlija aktīvi iesaistās sabiedriskajā darbā, piedalījusies Latvijas Pagaidu Darba Aģentūru Asociācijas izveidē, un ir šīs organizācijas valdes locekle.
Pirms karjeras personāla atlases jomā, Jūlija ieguvusi nozīmīgu pieredzi mārketinga jomā starptautiskā autopiederumu vairumtirdzniecības kompānijā. Augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā iegūta Rīgas Starptautiskajā Ekonomikas un Biznesa Administrācijas augstskolā (RSEBAA).
Viņas moto: „Mainot pašam sevi, iespējams mainīt pasauli!”

 

 

 

 

Mārtiņš Mārtinsons - 12 gadu praktiskās darbības pieredze vadības un pārdošanas vadības jomā.

Kopš 2000. gada aktīvi darbojas kā biznesa treneris un konsultants. 2005. gadā kļuvis par „FranklinCovey” sertificētu konsultantu un programmu treneri. Latvijas koučinga federācijas (ICF Latvija) biedrs. Pabeidzis ICF akreditētu koučinga programmu ACSTH „Līderis kā koučs” un „Mastering Team Coaching”. Vadījis individuālās un komandas koučinga sesijas ar dažāda līmeņa vadītājiem Latvijā, Ukrainā un Krievijā. Kopš 2011. gada koučē Latvijas vīriešu basketbola izlasi.

 

 

 


 

 

Uldis Pāvuls organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris, LU lektors.

Specializējas stratēģiskās plānošanas darbnīcu moderēšanā, mācību procesa un programmu dizainēšanā, vada mācības par personīgās efektivitātes instrumentiem, vadītāju spēles laukumu, darbu komandā, problēmu risināšanu, pārmaiņu vadību un prezentēšanu."

Bildes un Prezentācijas
bottom of page