top of page

Personāla vadītāju 2016./2017. gada izaicinājumi

Personala vaditaju izaicinajumi, personāla vadība, personāla vadības kursi, HR Kursi, HR darbs, personāla vadītāju kompetences

21. septembrī atsākam mūsu ikmēneša personāla vadītāju tikšanās un aicinām pievienoties, lai diskutētu par šī brīža personāla vadības tendencēm un to attīstību gada garumā.

Eksperti, treneri, dažādu uzņēmumu personāla dalīsies savā pieredzē, lai kopīgi varam attīstīties un atrisināt savus un savas organizācijas šī brīža izaicinājumus.

Personāla vadītāju tikšanās ir platforma neformālai pieredzes apmaiņai, risinājumu meklēšanai un personības attīstībai. Mēs nodrošinām gardus ēdienus, interesantus runātājus un ekspertus, tehniskos un organizatoriskos pakalpojumus, lai dalībniekiem būtu jautri, interesanti, ērti un lietderīgi  runāt par saviem izaicinājumiem un klausīties citu pieredzē, ko uzreiz izmantot praksē.

Dalība klubā nodrošina jautru, emocionālu un, pats galvenais, lietderīgu laika pavadīšanu, kur katram ir iespēja dalīties savā pieredzē un gūt jaunus padomus personāla vadības jomā.

21. septembrī mūs sagaida:

  • Gardas brokastis;

  • Treneri un eksperti - Evita Mackeviča un Lāsma Jansone;

  • Dalībnieki no dažādiem Latvijas uzņēmumiem - privātā un valsts sektora;

  • Pieredzes apmaiņa neformāla gaisotnē.

*Vietu skaits ir ierobežots līdz 18 dalībniekiem!

 

 

Dalības nosacījumi

Tikšanās notiek 21. spetmebrī  Radisson Blu Daugava (Kuģu iela  24, Rīgā) no plkst. 10:00 līdz plkst. 12:00.

Dalības maksa

  • Kluba biedriem – bezmaksas (vairāk par klubu)

  • Viena tikšanās reize – 50 EUR + PVN

  • Gada dalība (7 tikšanās + 1 Ziemassvētku vakara balle) – 350 EUR + PVN

 

Lai pieteiktos ikmēneša tikšanām, spied pogu “Pieteikties” vai raksti mums e-pastu uz info@topleader.lv ar norādi “Pieteikums kluba ikmēneša tikšanām”.

bottom of page