top of page

Līderu biznesa pusdienas „Kā līderim saredzēt un veiksmīgi izmantot nākotnes iespējas”?

 

24. aprīlī aicinām vidējā, augstākā līmeņa vadītājus, personāla vadītājus uz neformālu tikšanos ar pasaulē atzītu nākotnes līderības ekspertu Pero Micic. (Tikšanās notiks angļu valodā).

 

Pero prezentācijas nosaukums „How to be a good leader with foresight”.Līderu biznesa pusdienu viesis ir starptautiski zināms nākotnes vadības eksperts – Pero Micic (Vācija), kurš jau ir uzstājies Rīgā Baltijas līderības konferencē „NĀKOTNES VADĪBA (FUTURE LEADERSHIP)” un guvis ļoti labas atsauksmes no konferences apmeklētājiem.

Vairāk par pagājušo konferenci --> ŠEIT.

 

Pero ir milzīga pieredze, strādājot ar lielām un vidējām organizācijām, konsultējot augstākā un vidējā līmeņa vadītājus par nepieciešamām pārmaiņām un nākotnes līderības prasmēm. Esam pārliecināti, ka tikšanās laikā Jūs gūsiet daudz jaunas idejas, kas liks Jums savādāk paskatīties uz nākotnes iespējam.

 

24. aprīlī Biznesa pusdienās runāsim par to, kā uzņēmuma un komandas vadītājam saskatīt nākotnes tendences un izmantot tās savā labā. Katram būs iespēja dalīties savā pieredzē, uzdot jautājumus, iesaistīties diskusijā un iepazīties ar Pero iespējamai sadarbībai nākotnē.

 

Biznesa pusdienas notiks 24.aprīlī no plkst. 14:00 līdz 15:30, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Rīgā, Ūdens ielā 6.

 

 

 

Programmā:

 

  • Gardas pusdienas;

  • Pero Micic (Vācija) iedvesmojoša lekcija;

  • Iepazīšanās, diskusijas, pieredzes apmaiņa.

 

 

 

Dalības maksa 60 EUR (42,17 LVL) + PVN

 

 

 

Lai pieteiktos, spiediet Rēģistrēties šiet, vai sūtīet e-pastu ar tēmu „Pieteikums biznesa pusdienām”, norādot dalībnieka/u kontaktinformāciju un uzņēmuma rekvizītus, uz kuriem tiks izrakstīts rēķins.

Pero Micic intervija (Vācu valoda)

bottom of page