top of page

/

/

/

/

/

/

HR Brokastis ciemos pie “CV-Online”

 

„CV-Online Latvia” kā darba devējs. Personāla atlases kompānijas specifika

 

 

13. maijā mums ir ieplānotas ļoti īpašas personāla vadītāju brokastis “HR Brokasits”, kurās tikai 16 dalībniekiem būs iespēja izmantot „HR Brokastu” piedāvājumu un nākt uz „CV–Online Latvia” biroju, lai runātu par aktuāliem personāla atlases jautājumiem un ielūkotos personāla atlases kompānijas darba ritmā.

 

Brokastu laikā runāsim par iedvesmojošas darba vides veidošanu, darbinieku apmierinātības veicināšanu, motivāciju un lojalitāti, kā arī personāla atlases projektu vadības procesiem un specifiku personāla atlases kompānijā.

 

 

Brokastu eksperti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 Aivis Brodiņš („CV-Online Latvia” vadītājs),                  Kaspars Kotāns („CV-Online Latvia” personāla atlases nodaļas vadītājs)

 

 

 

 

Dalības nosacījumi

 

Pasteidzies! Dalībnieku skaits ir ierobežots! (16 dalībnieki)

 

  • Brokastu dalības maksa – 50 EUR + PVN

  • Programmas „Esmu efektīvs personāla vadītājs” dalībniekiem – 1 dalībnieks bez maksas, katram nākamajām 20% atlaide (vairāk informācijas par personālvadības programmu --> ŠEIT)

 

 

Lai pieteiktos, lūdzu, spiediet „Reģistrēties Šeit” pogu un aizpildiet reģistrācijas formu, vai rakstiet e-pastu uz info@topleader.lv ar tēmu – Reģistrācija maija HR Brokastīm.

 

 

bottom of page