top of page

/

/

/

/

/

/

HR Brokastis ciemojas pie „Brabantia Latvia”

 

10. septembrī uzsākam HR Brokastu trešo sezonu un kopā dodamies ciemos uz ražošanas uzņēmumu „Brabantia Latvia”, kura vadītājs Georgijs Buklovskis un personāla vadītāja Eva Nolendorfa mūs laipni uzņems un dalīsies savā personāla vadības un uzņēmuma efektivitātes (TOC un Lean principi) pieredzē.

 

Personālvadības nometnē, kura norisinājās šī gada jūnijā (atskats uz nometnes programmu) Evas Nolendorfas prezentācija tika fantastiski labi novērtēta un nometnes dalībnieki izrādīja lielu interesi braukt ciemos.

 

HR Brokastu viesošanās programmas tēma – „Kāpjot kalnā, pilnveidojas visi tā kāpēji!”, kas iekļauj:

 

  • Ierašanās plkst. 10:00;

  • Iepazīšanās;

  • Gardas brokastis;

  • „Brabantia Latvia” personāla vadītājas Evas Nolendorfas  un uzņēmuma vadītāja Georgija Buklovska atklāsmes par efektīvu vadību – Lean, 5S, Heijunka kartes u.c. instrumenti personālvadībā un ražošanā;

  • „Brabantia Latvia” personālvadības un vadības sasniegumi, un kā pie tiem nonāca uzņēmums;

  • Ekskursija pa ražotni;

  • Izbraukšana plkst. 12:30

 

Lieliska iespēja tikties klātienē, lietderīga pieredze, diskusijas un pozitīvas emocijas garantētas!

 

Par saimniekiem (ekspertiem):

 

 

Eva Nolendorfa

SIA „Brabantia Latvia” personāla vadītāja. Sabiedrības vadības maģistre (LU), studējusi Helsinku Universitātē sabiedrības vadību. Uzskata, ka ik minūte, kuru veltām savam darbiniekam, ir zelta vērta!

 

 

 

 

 

 

 

Georgijs Buklovskis

SIA „Brabantia Latvia”, rūpnīcas direktors, BEA līdzdibinātājs un valdes loceklis, TOCICO (TOC International CertificationOrganization) biedrs. Georgijam ir neatsverama pieredze vairāku starptautisku ražošanas uzņēmumu dibināšanā, attīstībā un vadībā. Ar TOC metodēm uzņēmuma attīstībā un efektivitātes uzlabošanā strādā kopš 2005. gada un Lean metožu ieviešanu – kopš 2009. gada. 2013. gadā izdeva Tomasa Korbeta grāmatu “TOC grāmatvedība” latviešu valodā.

 

 

Dalības nosacījumi

 

Brokastis notiks 10.09.2014 no plkst. 10:00 līdz plkst. 12:30, „Brabantia Latvia”, Pastendē, Darba ielā 7, LV3251, Talsu novadā.

 

  • Dalības maksa par personu – 43 EUR + PVN.

  • Papildus par 15 EUR, ja ir nepieciešams transports no Rīgas līdz Talsiem un atpakaļ.

  • Programmas „Esmu efektīvs personāla vadītājs” dalībniekiem – 1 dalībnieks bezmaksas, katram nākamajām 20% atlaide (vairāk informācijas par personālvadības programmu --> ŠEIT)

 

Tie, kuri izmantos transporta pakalpojumus, izbraukšana plkst. 8:20 no augstskolas RISEBA, Meža ielā 3, Pārdaugavā (ir iespējams RISEBA stāvvietā bez maksas atstāt savu automašīnu). Pārējiem tiks nosūtīta precīza adrese un braukšanas norādījumi.

 

 

 

Lai pieteiktos, lūdzu, spiediet „Reģistrēties Šeit” pogu un aizpildiet reģistrācijas formu, vai rakstiet e-pastu uz info@topleader.lv ar tēmu – Reģistrācija septembra HR Brokastīm.

bottom of page