top of page

/

/

/

/

/

/

HR Brokastis - 9.aprīlis

Š.g. 9. aprīlī, trešdien, aicinām uz ikmēneša HR Brokastīm, kurās runāsim par vadītāja – līdera lomu un dalīsimies pieredzē par šī brīža efektīviem vadības stiliem un principiem. Brokastu īpašais viesis Sergejs Mordovins – Sanktpēterburgas Starptautiskā menedžmenta institūta rektors, HR praktiķis, grāmatu „Personāla vadība: mūsdienu Krievijas prakse” un „Cilvēka potenciāls. Situāciju analīzes principi un inovatīvi paņēmieni” autors.

 

HR Brokastu mērķis neformālā gaisotnē vienot personāla vadītājus un speciālistus, lai diskutētu  par šī brīža profesionālajām aktualitātēm, tādā veidā iegūstot pieredzi, jaunas atziņas, idejas, iedvesmu un iepazītu kolēģus.

Ieskats tēmā

 

Šīs brokastis ir veltītas vadības tēmai. Mēģināsim kopīgi dalīties pieredzē un saprast mūsdienu Latvijas labākās vadītāju prakses, un papildus analizēsim, kā personāla vadītāji var atbalstīt vadītāju, palīdzēt viņam/-ai attīstīties un augt, virzot uzņēmumu uz priekšu!

 

Programmā:

 

Jūsu uzmanībai piedāvājam izcilus ekspertus:

 

  • Aktuālus pētījumus par līderiem, vadības stilu prezentēs augstskolas RISEBA maģistra studiju programmas „Personāla vadība” zinātniska vadītāja Agita Kalviņa.
     

  • Sergejs Mordovins dalīsies savās atklāsmēs par tēmu „Ideāls XXI gs. vadītājs – stereotipi un realitāte”, un savā prezentācijā izvērtēs vairākus vadītāju tipus, analizējot ASV, Eiropas un Krievijas vadības stilus. (Sergeja prezentācija notiks krievu valodā).

     

  • Par personāla vadītāja lomu vadītāju attīstīšanā ar Jums dalīsies pieredzē SIA “Eiro Personāls” īpašniece, Starptautiskās Kouču federācijas (ICF) Latvijas nodaļas valdes locekle, konsultante Arta Biruma.

 

 

Eksperti:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agita Kalviņa - augstskolas RISEBA maģistra studiju programmas „Personāla vadība” zinātniska vadītāja, konsultante

Sergejs Mordovins Sanktpēterburgas Starptautiskā menedžmenta institūta rektors, HR praktiķis, grāmatu „Personāla vadība: mūsdienu Krievijas prakse” un „Cilvēka potenciāls. Situāciju analīzes principi un inovatīvi paņēmieni” autors.

Arta Biruma SIA “Eiro Personāls” īpašniece, Starptautiskās Kouču federācijas (ICF) Latvijas nodaļas valdes locekle, konsultante .

Dalības nosacījumi:

 

Brokastis notiks 09.04.2014, no plkst. 9:00 līdz plkst. 11:30, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6 (ir iespēja bez maksas novietot automašīnu).

 

Dalības maksa – 43 EUR + PVN

 

Lai piedalītos brokastīs, spiediet uz REĢISTRĒTIES ŠEIT pogas vai sūtiet pieteikumu uz kursi@riseba.lv ar tēmu "HR Brokastis", norādot vārdu, uzvārdu, uzņēmumu un Jūsu kontaktinformāciju.

bottom of page