top of page

/

/

/

/

/

/

HR Brokastis - 5.marts

Š.g. 5. martā aicinām uz HR Brokastīm, kurās runāsim par sociālu tīklu izmantošanu HR jomā, un inovatīviem personāla atlases un efektīvas komandas izveidošanas paņēmieniem.

 

HR Brokastu mērķis neformālā gaisotnē vienot personāla vadītājus un speciālistus, lai diskutētu  par šī brīža profesionālajām aktualitātēm, tādā veidā iegūstot pieredzi, jaunas atziņas, idejas, iedvesmu un iepazītu kolēģus.

Ieskats tēmā

 

Šoreiz vēlamies Jums sniegt inovatīvu ieskatu personāla atlases jomā, tādēļ esam aicinājuši mediju ekspertu Rolandu Laķi dalīties savā pieredzē darbā ar sociālajiem tīkliem un diskutēt par personāla atlases novitāti – personāla atlase pēc cilvēka datiem. Esam uzaicinājuši šīs programmas līdzizstrādātāju, biznesa konsultantu Andri Urbānu, kurš dalīsies savā novērojumā un dos iespēju izmēģināt šo programmu pašiem. Un arī, protams, gardas brokastis.

 

Programmā:

 

  • Sociālu tīklu izmantošana HR jomā;

  • Andra Urbāna datorprogramma, kura būtiski atvieglo, samazina laiku personāla atlasei un piemērošanu noteiktai vakancei pēc cilvēka dzimšanas datiem (būs iespēja pašiem pārbaudīt ar saviem datiem).

 

 

Eksperti:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                Rolands Laķis – mediju eksperts, RISEBA pasniedzējs                                 Andris Urbāns – biznesa konsultants

 

 

Dalības nosacījumi:

 

Brokastis notiks 05.03.2014, no plkst. 9:00 līdz plkst. 11:30, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6 (ir iespēja bez maksas novietot automašīnu).

 

Dalības maksa – 43 EUR + PVN

 

Lai piedalītos brokastīs, Jums jānosūta pieteikums uz kursi@riseba.lv ar tēmu "HR Brokastis", norādot vārdu, uzvārdu, uzņēmumu un Jūsu kontaktinformāciju.

bottom of page