top of page
Starpkultūru komunikācijas izaicinājumu globalizācijas apstākļos, CROSSCULTURAL COMMUNICATION, personāla vadība, personāla vadītāju kursi, personāla vadītāju treniņš, personāla vadītāju apmācība, personāla vadība kursi, vadītāju attīstība, vadītāju treniņš, vadītāju kursi

Bēgļi Latvijā 

Starpkultūru komunikācijas izaicinājumu globalizācijas apstākļos

Sabiedrība nav homogēna – tajā pastāv ļoti daudz atšķirību un, protams, arī līdzību, un šis apstāklis var novest pie pārpratumiem, neizpratnes un diskriminācijas. Lai radušās barjeras mazinātu, tās vispirms ir jāatpazīst un jāatzīst, ka tās pastāv. Tas ir ļoti svarīgi laikā, kad kontakts ar citām kultūrām ir neizbēgams. Neskatoties uz dažādo kultūru fonu, sapratne un izpratne ir iespējama, ja tiek akceptēts fakts, ka šodien pasaulē un arī Latvijā dzīvo un strādā cilvēki no dažādām atšķirīgām kultūrām. To apzinoties, varam panākt savstarpēju sapratni, jo šodien pastāv ne tikai dažādība, bet, par laimi, arī zināšanas un pieredze par to, kā iespējams savā starpā komunicēt, strādāt un sadzīvot, neskatoties uz atšķirībām.

 

Mūsu sadarbības partneris „Latvijas Personāla vadīšanas asociācija" (LPVA) sadarbībā ar Skandināvijas vadošo starpkultūru komunikācijas ekspertu Pellegrino Riccardi š.g. 17. martā organizē semināru „Refugees in Latvia. The Challenge of Cross Cultural Communication in Open World”. 

 
Šis seminārs dos iespēju apgūt nepieciešamās zināšanas un uzlabot kompetenci strapkultūru saskarsmes un komunikācijas jautājumos. Apgūstot tos,  Jūs vienlaicīgi varēsiet sniegt atbalstu arī saviem kolēģiem , lai uzlabotu sadarbības un saskarsmes aspektus integracijas procesā, kā arī veicināt sabiedrības iecietību un toleranci.


Semināra mērķis:
Iepazīstināt darba devējus, personāla vadītājus un speciālistus, organizāciju psihologus, publiskā sektora darbiniekus, kuri veic ikdienas darbu ar klientiem no trešajām valstīm, augstskolu akadēmisko un administratīvo personālu, pašvaldību darbiniekus, izglītības iestāžu un sociālo institūciju darbiniekus, un citus interesentus veiksmīgai komunikācijai un tam, kā efektīvi sadarboties ar citu kultūru pārstāvjiem.  

 

Seminārā laikā apskatāmās tēmas:

 

 • Iecietība un spēja sadarboties?

 • Saziņa ar citas kultūras pārstāvjiem

 • Laika un vietas atšķirīga izjūta/ attieksme

 • Atšķirīgs komunikācijas stils

 • Atšķirīga attieksme pret konflikta situācijām

 • “Sejas” saglabāšana

 • Atšķirīga attieksme pret uzdevumu izpildi

 • Atšķirīgi lēmumu pieņemšanas veidi

 • Likteņa un personīgās atbildības izpratne

 • Atšķirīga attieksme pret atklātību

 • Atšķirīgs zināšanu apgūšanas veids

   

 

 

Treneris

Pellegrino Ricardi, Starpkultūru komunikācijas izaicinājumu globalizācijas apstākļos, personāla vadība, personāla vadītāju kursi, personāla vadītāju treniņš, personāla vadītāju apmācība, personāla vadība kursi, vadītāju attīstība, vadītāju treniņš, vadītāju kursi

PELLEGRINO RICARDI - piedzima un izauga Lielbritānijā Itāļu ģimenē. Jau vairāk kā 30 gadus viņš ceļo pa pasuli un palīdz cilvēkiem efektīvāk komunicēt un sadarboties. Pēdējos 19 gadus Pellegrino dzīvo un strādā Norvēģijā, un ir pamatoti atzīts par vienu no Skandināvijas vadošajiem starpkultūru ekspertiem. Šodien viņa klientu vidū ir Norvēģijas lielākās starptautiskās organizācijas, tādas, kā Statoil, Telenor, Aker Solutions un DnB. Būdams starpkultūtu eksperts, Pellegrino dalīsies ar mums savā personīgā un profesionālā pieredzē par to, kā pat ļoti atšķirīgu kultūru pārstāvji var veiksmīgi sadzīvot savā starpā.

Dalības nosacījumi:

 

 • Dalības maksa personai – 119 EUR + PVN

 

Norises laiks un vieta: treniņš notiks 2016. gada 17. martā, viesnīcas “Islande” BC konferenču zālē, Ķīpsalas ielā 2, no plkst. 09:00 līdz plkst 13:00 (dalībniekiem ir iespēja bez maksas novietot savu automašīnu viesnīcas autostāvvietā).

 

Seminārs norisināsies angļu valodā.

 

Lai pieteiktos šīm semināram, spied pogu "Pieteikt dalību" sūti e-pastu ar norādi „17. marta semināram” uz info@topleader.lv vai zvani mums!

bottom of page