top of page

Meistarklase “Socionika biznesā”

Socionika, socionikas kursi, kursi par socioniku, personāla vadība, vadītāju apmācība, HR Latvijā, kursu, semināru organizēšana

- “Man ir nepieciešams radošs un jautrs darbinieks ar augstu atbildības sajūtu. Vai varat tādu piedāvāt?”

 

- “Protams, varam, vienīgi tie ir trīs dažādi cilvēki.”

 

Vai šāda saruna liekas kaut kur dzirdēta? Jebkura biznesa pamatā ir cilvēki. Cilvēki iedalās dažādos tipos un viņiem piemīt dažādas priekšrocības. Jebkura biznesa sistēma sastāv no šīm priekšrocībām, kā arī no trūkumiem, kuri seko priekšrocībām. Jebkurai īpašībai, kura piemīt cilvēkam, ir pretēja īpašība, kura ne vienmēr tiek ārēji un spilgti izrādīta. 

Piemēram, nevajag gaidīt daudz radošu ideju no ļoti iztapīga cilvēka. Vai arī precizitāti no kreatīva darbinieka. Tāpat no analītiķa nav vērts gaidīt ātru un izšķirošu rīcību vai padziļinātu analīzi no starpnieka tipa cilvēka. 

 

Programmā:

 

  • Uzzināsi kvalitatīvu tipoloģisku atšķirību starp cilvēkiem un iemācīsies, kā maksimāli efektīvi izmantot šos cilvēkus, neatkarīgi no viņu darba vietas.

  • Analizēsi kopējo grupas matricas struktūru, kura sastāv no darbiniekiem, un sapratīsi, kā ar to rīkoties, lai izmantotu praksē. 

  • Vizualizēsi savas organizācijas portretu, veiksmes un grūtības kā turpinājumu cilvēku iezīmēm, kas strādā organizācijā. 

  • Saņemsi atbildes uz jautājumiem par organizācijas kopējo tipu un vadības veidiem, kā arī par šīs organizācijas stabilizāciju.  

  • Apskatīsi organizācijas stratēģijas krīzes un ātras izaugsmes laikā, jo tās ir ļoti atšķirīgas.

  • Uzzināsi paņēmienus, kā, izmantojot šīs zināšanas, risināt konfliktus un novērst to atkārtošanos, kā ar vienkāršām metodēm atrisināt dažādas problēmas biznesā, kas kļuvušas sistemātiskas. 

 

 

 

 

Meistarklases trenere:

Diana Ščerbanska, socionika, socionikas kursi, kursi socionika, personāla vadība, vadītāju apmācību, kursi, semināri, konferences, organizēšana

Diāna Ščerbanska — motivējoša komunikācijas un uzņēmējdarbības attīstības trenere. Trenera darba pieredze no 1996. gada. Specializācija — personāla attīstība un lietišķās komunikācijas vadība. Profesionālās pamatintereses — ietekmes uz kolēģu motivāciju un pašmotivāciju tehnikas.

Norises vieta un datums:

 

Meistarklase norisināsies 15.04.16. no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00 Mercure Riga Centre Hotel (Elizabetes iela 101, Rīga). Meistarklase norisināsies kreivu valodā.

 

Dalības maksa:

 

  • 200 EUR +PVN vienam dalībniekam.;

  • 375 EUR + PVN diviem dalībniekiem (no viena uzņēmuma);

  • 500 EUR  + PVN trim dalībniekiem (no viena uzņēmuma).

 

Pusdienas un autostāvvieta tiks nodrošinātas.

 

Lai pieteiktos kursam, spied pogu PIETEIKTIES vai sūti e-pastu ar norādi „Pieteikums meistarklasei Socionika biznesā” uz info@topleader.lv, vai zvani mums!

bottom of page