top of page

Tiešraides pakalpojumi


Tiešraides pakalpojumi

Tiek plānots seminārs, konference vai korporatīvs pasākums, un ir nepieciešama tiešraide?


Agrāk tiešraidi varēja atļauties nodrošināt tikai lielos pasākumos, taču tehnoloģijas aktīvi attīstās. Ar 2021. gadu TopLeader piedāvā dažāda veida un mēroga tiešraides pakalpojumus (no maziem privātiem vai korporatīviem pasākumiem līdz lielām konferencēm).Tiešraides pakalpojuma būtība


Jūs plānojat pasākumu, kuru vēlaties translēt sociālajos tīklos, savā mājas lapā vai kādā video platformā? Mēs esam gatavi pārnest jebkuru pasākumu OnLine vidē, nodrošinot kvalitatīvu video un audio pārraidi atbilstoši Jūsu vajadzībām un budžetam.
Lai būtu vienkāršāk saprast, iedomājāties semināru, kur daļa ir klātienes dalībnieki, daļa - OnLine dalībnieki un papildus vēl ir OnLine vērotāji, kuri var skatīties notiekošo savos telefonos vai datoros (piemēram, Jūsu mājas lapā, Facebook vai Youtube vietnēs). Šo visu tehnisko pusi vai tikai kādu daļu no tās mēs esam gatavi īstenot.Mēs spējam nodrošināt:


· kvalitatīvu runātāja video, audio un datora prezentācijas slaidus vai datora ekrānu pārraidi

· iespēju integrēt (apvienot) klātienes un OnLine dalībniekus, lai komunikācija notiktu abos virzienos klātienes un OnLine dalībniekiem reizē

· papildus runātāju attālinātu pieslēgšanu

· iespēju tiešsaistē veidot interaktīvas aptaujas un viktorīnas (kur var piedalīties gan klātesošie, gan tiešsaistes dalībnieki)

· uzņēmuma logo integrēšanu

· titru un nosaukumu pievienošanu

· video ierakstu
Tiešraides cenu piedāvājums


Mazais komplektsŠīs komplekts piemērots mazbudžeta translācijam un uzstāšanās reizēm (prezentācijas, atklāšanas pasākumi, mazi semināri), kuros runātājs ne īpaši daudz pārvietojas pa skatuvi/telpu. Ideāli piemērots vienam runātājam.


Komplekts ietver: nepieciešamo translācijas aparatūru, vienu bezvada kameru, kas pārraida video un skaņu, bezvada mikrofonu (cilpiņa), datoru un translācijas operatoru, kurš seko līdzi translācijas kvalitātei.

Komplekta standarta cena 299 EUR + PVN (3 stundas) + 80 EUR + PVN katra papildus stundaVidējais komplekts

Šīs komplekts ir piemērots konferencēm un semināriem, kur ir vairāk par vienu runātāju vai ir vidēji liels telpas plašums. Šis komplekts ļauj tvert runātāju kustībā.


Komplekts ietver: divas bezvada kameras, divus radio mikrofonus (cilpiņas), datoru un translācijas operatoru, kurš seko līdzi translācijas kvalitātei un pārslēdz kameras.

Komplekta standarta cena 450 EUR + PVN (3 stundas) + 100 EUR + PVN katra papildus stundaLielais komplekts

Šīs komplekts ir piemērots konferences pilnai atspoguļošanai.


Sastāv no: 3 bezvadu kamerām (divas kameras tiek fokusētas uz runātāju un skatuvi, savukārt trešā kamera parāda zālē notiekošo),bezvada mikrofoniem, datoriem, translācijas operatoru, kurš seko līdzi translācijas kvalitātei, tehnisko specialistu, jautājumu moderatoru.

Komplekta standarta cena 750 EUR + PVN (3 stundas) + 200 EUR + PVN katra papildus stundaPapildus iespējas

· Piedāvājam nodrošināt ar OnLine translācijas vadītāju, kas komunicē ar OnLine dalībniekiem, aizpilda pauzes un palīdz atbildēt uz jautājumiem

· Uzņēmuma logo integrēšana translācijā

· Titru un nosaukumu pielāgošana

· OnLine viktorīnas, balsošanas sistēmas, jautājumu uzdošanas platformas

· Integrēšana ar Zoom, lai tiešsaistē varētu komunicēt abos virzienos

· Translācija līdz astoņām kamerām

· Komplektiem iespējams pievienot kustīgas (PZT) kameras

· Pasākuma ieraksts HD un 4K kvalitātē


*Komplekti ir izveidoti ērtākai budžeta plānošanai un skaidrībai. Jebkuru no komplektiem ir iespējams modificēt pēc Jūsu nepieciešamības.Sazinieties ar mums, un mēs varēsim atrast vislabāk pielāgoto tiešraides translācijas risinājumu tieši Jums!Теги:

Comments


Aktuāli
Jaunākie raksti
Rakstu arhīvs
Meklēt pēc atslēgvārdiem
bottom of page