Tiešraides pakalpojumi


Tiešraides pakalpojumi

Tiek plānots seminārs, konference vai korporatīvs pasākums, un ir nepieciešama tiešraide?


Agrāk tiešraidi varēja atļauties nodrošināt tikai lielos pasākumos, taču tehnoloģijas aktīvi attīstās. Ar 2021. gadu TopLeader piedāvā dažāda veida un mēroga tiešraides pakalpojumus (no maziem privātiem vai korporatīviem pasākumiem līdz lielām konferencēm).Tiešraides pakalpojuma būtība


Jūs plānojat pasākumu, kuru vēlaties translēt sociālajos tīklos, savā mājas lapā vai kādā video platformā? Mēs esam gatavi pārnest jebkuru pasākumu OnLine vidē, nodrošinot kvalitatīvu video un audio pārraidi atbilstoši Jūsu vajadzībām un budžetam.
Lai būtu vienkāršāk saprast, iedomājāties semināru, kur daļa ir klātienes dalībnieki, daļa - OnLine dalībnieki un papildus vēl ir OnLine vērotāji, kuri var skatīties notiekošo savos telefonos vai datoros (piemēram, Jūsu mājas lapā, Facebook vai Youtube vietnēs). Šo visu tehnisko pusi vai tikai kādu daļu no tās mēs esam gatavi īstenot.Mēs spējam nodrošināt:


· kvalitatīvu runātāja video, audio un datora prezentācijas slaidus vai datora ekrānu pārraidi

· iespēju integrēt (apvienot) klātienes un OnLine dalībniekus, lai komunikācija notiktu abos virzienos klātienes un OnLine dalībniekiem reizē

· papildus runātāju attālinātu pieslēgšanu

· iespēju tiešsaistē veidot interaktīvas aptaujas un viktorīnas (kur var piedalīties gan klātesošie, gan tiešsaistes dalībnieki)

· uzņēmuma logo integrēšanu

· titru un nosaukumu pievienošanu

· video ierakstu
Tiešraides cenu piedāvājums


Mazais komplektsŠīs komplekts piemērots mazbudžeta translācijam un uzstāšanās reizēm (prezentācijas, atklāšanas pasākumi, mazi semināri), kuros runātājs ne īpaši daudz pārvietojas pa skatuvi/telpu. Ideāli piemērots vienam runātājam.


Komplekts ietver: nepieciešamo translācijas aparatūru, vienu bezvada kameru, kas pārraida video un skaņu, bezvada mikrofonu (cilpiņa), datoru un translācijas operatoru, kurš seko līdzi translācijas kvalitātei.

Komplekta standarta cena 299 EUR + PVN (3 stundas) + 80 EUR + PVN katra papildus stunda