top of page

Personāla vadītāju nometne (HR Nometne 2018)


6. un 7. jūnijs, Jūrmala, Dzintari (Dzintars Hotel)

TopLeader aicina Latvijas personāla vadītājus vienoties ikgadējā neformālā pieredzes apmaiņas pasākumā “Personāla vadītāju nometne” jeb “HR nometne”. Jūs sagaida 2 aizraujošas dienas, pilnas ar idejām, personāla vadītāju pieredzi, tirgus jaunumiem, izklaidējoši – pamācošām aktivitātēm un burvīgu Jūrmalas atmosfēru.

Šobrīd millenium, jeb "Y" paaudze (cilvēki, kuri dzimuši laikā no apmēram 1987. līdz 2000. gadam) aizvien biežāk ieņem vadošus amatus, un šīm pārmaiņām ir saistība ar jaunu skatījumu uz organizāciju vidi. Tas savukārt izaicina biznesu pielāgoties, un līdz ar to personāla vadības funkcija uzņēmumā kļūst arvien būtiskāka.

Nometnes laikā izmantotais neformālais formāts nebūt nav izklaides pasākums, bet gan šī brīža efektīvākais apmācību veids, kas ļauj uzņemt un “sagremot” vairāk informācijas, dot iespēju paskatīties un uzzināt, kā personāla vadība un procesi notiek citos Latvijā esošos uzņēmumos un salīdzināt tos ar savu uzņēmumu. Iepazīties un satikt uzņēmumu personāla vadītājus, smelties jaunas idejas, iedvesmoties un gūt motivāciju turpmākam darbam!

Comentarios


Aktuāli
Jaunākie raksti
Rakstu arhīvs
Meklēt pēc atslēgvārdiem
bottom of page