Поиск
 • Vladimirs Azarovs

Komunikācija, ietekme un manipulācijas: iedarbīgākās no tehnikām


Mācību kurss "Komunikācija, ietekme un manipulācijas: iedarbīgākās no tehnikām" radīts visiem, kuri vēlas apgūt efektīvi izmantojamus un laikā pārbaudītus komunikācijas paņēmienus.

Programmu veido daudzas noderīgas un interesantas tēmas: no psihoģeogrāfijas līdz hipnotiskās ietekmēšanas sākotnējiem etapiem. Apmācību dalībnieki spēs apzināti kontrolēt situācijas un cilvēkus apkārt, noteikt un manipulēt ar vērtībām un bailēm, aizsargāties no citu personu manipulācijām.

Kurss notiks latviešu/ krievu valodā

Ieguvumi:

 • aktīvi attīstīsiet savas komunikācijas prasmes;

 • iemācīsieties atpazīt konkrēta cilvēka bailes 30 sekunžu laikā;

 • spēsiet atrast kopīgu valodu un risināt konfliktu ar kolēģiem, pat ja vērtības jums ir pilnīgi atšķirīgas;

 • apgūsiet darba tehnikas ar zemapziņu un hipnotiskās ietekmes pamatprincipus;

 • uzzināsiet par psihoģeogrāfiju Jūsu paša birojā;

 • katru nedēļu paveiksiet izaicinošu praktisku uzdevumu, kas ļaus Jums nokļūt augstākā komunikācijas līmenī.

---> PIETEIKTIES KURSAM KOMUNIKĀCIJA, IETEKME UN MANIPULĀCIJAS: IEDARBĪGĀKĀS NO TEHNIKĀM

Programma

1. Sarunu biedru baiļu un vērtību izzināšana, analizējot uzvedības paternus (sistēma DiSC).

Praktisks uzdevums: noteikt cilvēka vērtības un bailes, kuru uzvedības paterns nesakrīt ar Jūsējo, un veidot sarunu par iepriekš ieplānoto tēmu.

2. Saprašanās ar priekšniecību un kolēģiem: kā un par ko runāt, lai vienotos (sistēma DiSC).

Praktisks uzdevums: panākt konkrētu cilvēka rīcību, atbalstot viņa vērtības un/vai intereses, kas patiesībā NESAKRĪT ar Jūsējām.

3. Hipnotiskās ietekmes sākotnējo etapu pielietošana: tikšanās, prezentācijas, e-pasta vēstules un tālruņa sarunas.

Praktisks uzdevums: pielāgoties (hipnotiskās ietekmes sākotnējais etaps) cilvēkam, kura dienas ritms un uzvedības paterns nesakrīt ar Jūsējo, un panākt savstarpēju sapratni.

4. Psihoģeogrāfijas pamati: visizdevīgākās darba vides “ģeogrāfijas” radīšana.

Praktisks uzdevums: pārveidot savu darba vidi vai rīkot tikšanos pārrunu telpā un pārbaudīt, kā darbojas psihoģeogrāfija, izzinot no sarunu biedra viņam nepatīkamo informāciju.

5. Runas ietekme, pārliecināšana un motivācija, izmantojot DiSC paternus.

Praktisks uzdevums: pārliecināt sarunu biedru, kura uzvedības paterns atšķiras no Jūsējā, par kaut ko, kam Jūs pats īstenībā neticat.

6. Stress un profesionālā “izdegšana”: sevis un apkārtējo ietekmēšana stresa stāvoklī.

Praktisks uzdevums: pieiet pie kāda, no kura baidāties, un sākt sarunu, izmantojot tikai iepriekš izvēlētos, konstruktīvos sarunas uzbūves principus.

7. Komunikācijas tehnikas: kalibrēšana, neverbālie ziņojumi, meta programmas, modalitāte, šķirošana, refreimings, raports.

8. Efektīvs un jautrs jebkuras sarežģītības pakāpes konfliktu risinājums, izmantojot transakciju analīzi.

Praktisks uzdevums: izmantojot bērna Ego stāvokli, atrisināt konfliktu ar cilvēku, kuram šajā brīdī ir pieaugušā Ego stāvoklis.

9. Pašaizsardzība no manipulācijām, slēptās hipnozes un citi Jūsu apziņas ietekmēšanas veidi.

Praktisks uzdevums: apmeklēt MLM vai tīkla biznesa tikšanos un atrast 2 līdz 3 konstruktīvus iebildumus, kāpēc minētie argumenti par sadarbības uzsākšanu nav objektīvi vai nedēļas laikā konstatēt 3 gadījumus, kad ar Jums apzināti manipulēja, un 3 gadījumus, kad manipulācija bija neapzināta.

10. Mafijas spēle: mācāmies analizēt cilvēka uzvedības faktorus melu atpazīšanai.

11. Jogas nodarbība: mācāmies kontrolēt apziņu un strādāt ar iekšējo uztraukumu.

12. Kas es esmu un kā izmantošu iegūtās prasmes?

---> PIETEIKTIES KURSAM KOMUNIKĀCIJA, IETEKME UN MANIPULĀCIJAS: IEDARBĪGĀKĀS NO TEHNIKĀM

Par treneriem

Dmitrijs Krasnovskis - komunikāciju aģentūras AL&C dibinātājs, 7 gadu pieredze biznesa vadīšanā (IT & mārketinga jomā). 22 gadu vecumā kļuvis par IT kompānijas ģenerāldirektoru ar apgrozījumu 1,5 milj. EUR, kuru veiksmīgi vadīja 4 gadus. Dmitrijs aktīvi pēta kognitīvās smadzeņu funkcijas un to izmantojamību biznesa procesos. Kursa dalībniekiem gatavs sniegt praktisko pieredzi, kuru iegūst, ikdienā strādājot ar cilvēkiem dažādās pasaules valstīs, kā arī palīdzēt trenēt dalībnieku iemaņas kognitīvo smadzeņu funkciju izmantošanā, komunikācijas procesā un mārketingā.

Ludmila Meļentjeva - komunikāciju aģentūras AL&C biznesa trenere, sertificēts psihologs. Spēj atrast pieeju jebkuram cilvēkam, iedvesmot un vadīt. Ludmila pēta veiksmīgas komunikācijas tehnikas un to praktisko izmantojamību dzīvē un darbā. Kursa dalībniekiem Ludmilas vadībā būs iespēja apgūt vairākas komunikācijas tehnikas, spēju atrast kopēju valodu ar atšķirīgiem cilvēkiem un trenēt ietekmes komunikācijas iemaņas.

Dalības nosacījumi

Praktiskā kursa sākums 2017. gada 5. oktobris.

Kurss norisināsies katru ceturtdienu no plkst. 17:00 līdz plkst. 20:00 (3 mēnešu garumā, kopā 12 nodarbības), viesnīcā Radisson Blu Daugava (Kuģu iela 24, Rīgā).

Kursa dalībniekiem ir iespēja novietot savu automašīnu viesnīcas autostāvvietā par 1 Eur.

Dalības maksa

 • Maksājot pa mēnešiem: 215 EUR + PVN mēnesī

 • Maksājot par visu treniņu uzreiz: 590 EUR + PVN

 • Piesakot 2 dalībniekus no viena uzņēmuma: 1050 EUR + PVN

Lai pieteiktos kursam, spied “PIETEIKTIES KURSAM KOMUNIKĀCIJA, IETEKME UN MANIPULĀCIJAS: IEDARBĪGĀKĀS NO TEHNIKĀM” vai raksti mums e-pastu uz info@topleader.lv .

#komunikācija #mārketingakomunikācija #Digitālākomunikācija #Ietekme #manipulācijas #Komunikācijaietekmeunmanipulācijas #DmitrijsKrasnovskis #LudmilaMeļentjeva #komunikācijasprasmes #konflikturisināšana #darbsarzemapziņu #psihoģeogrāfija #Praktiskākomunikācija #pārliecināšanasprasmes #Hipnotiskāietekme #Prezentācijasprasmes #konfliktuatrisināšana #Mafijasspēle

Просмотров: 0
 • Facebook profils
 • TopLeader Twitter profils
 • Topleader Google+ profils
 • facebook
 • Twitter Clean
 • w-googleplus