top of page
Personāla iesaistes paaugstināšana, Diāna Sčerbanska, Diāna Sčerbanskaja, personāla vadība, personāla vadītāju kursi, personāla vadītāju treniņš, personāla vadītāju apmācība, personāla vadība kursi, vadītāju attīstība, vadītāju treniņš, vadītāju kursi

Diānas Ščerbanskas meistarklase

"Personāla iesaistes paaugstināšana"

Pārdomāta darbinieku motivācijas vadība ir viena no pozīcijām, kas uzņēmējsabiedrībai prasa vislielākos resursus. Mums visiem, uzņēmējiem un citiem darījumu aprites cilvēkiem, ir ļoti svarīgs jautājums par mūsu vērtīgo darbinieku darba ražīgumu.


Darbinieku motivācija ir tā patiesā vērtība, ko darbinieki saskata savā darbā.

 

Lai iegūtu skaidru, izmērāmu un atkārtojamu rezultātu ir: 

 

  • Jāatrod “zelta vidusceļš” starp disciplīnu un motivāciju uzņēmumā, pielietojot speciālo situācijas analīzes tehniku (Case method).

  • Jāapzina, jāapgūst un jāizprot 4 motivāciju veidi, 4 principiāli atšķirīgi cilvēku mērķu tipi. Tādējādi mēs ieraudzīsim, ar ko ātrā motivācija atšķiras no lēnās un noturīgā — no nenoturīgās.

  • Jāizanalizē savs kolektīvs saskaņā ar 4 motivāciju tipiem, un jāsaņem skaidras rekomendācijas, kādā veidā ar minimāliem resursu ieguldījumiem un augstu garantiju iegūt maksimālu motivācijas pieaugumu katrā personu grupā.

 

Treniņā mēs izskatīsim šādas tēmas:

 

  • Motivācija ar finansēm un aktīviem. Jūs pārliecināsieties, ka ne visus cilvēkus var motivēt ar naudu.

  • Mērķi un statuss kā motivācija. Jūs redzēsiet, kā tiek motivēts uzņēmuma zelta fonds.

  • Motivācija ar vispārēju atzinību un privilēģijām. Jums kļūs skaidrs, kas piesaista labākos pārdevējus.

  • Pašnovērtējums un profesionalitāte kā motivācija, kas ir viskomplicētākā, taču arī visdziļākā no darbinieku motivācijām. 

 

 

Trenere

Personāla iesaistes paaugstināšana, Diāna Sčerbanska, Diāna Sčerbanskaja, personāla vadība, personāla vadītāju kursi, personāla vadītāju treniņš, personāla vadītāju apmācība, personāla vadība kursi, vadītāju attīstība, vadītāju treniņš, vadītāju kursi

Diāna Sčerbanska - Motivējoša komunikāciju un uzņēmējdarbības attīstības trenere. Trenera darba pieredze no 1996. gada. Specializācija — personāla attīstība un lietišķās komunikācijas vadība. Profesionālās pamatintereses —ietekmes uz kolēģu motivāciju un pašmotivāciju tehnikas.

Dalības nosacījumi:

 

  • Dalības maksa personai – 170 EUR + PVN

 

Norises laiks un vieta: treniņš notiks 2016. gada 17. februārī, Mercure Riga Center Hotel (Rīga, Elizabetes iela 101) no plkst. 10:00 līdz plkst 18:00 (dalībniekiem ir iespēja bez maksas novietot savu automašīnu viesnīcas autostāvvietā).

 

Treniņš norisināsies kreivu valodā.

 

Lai pieteiktos Diānas Ščerbanskas treniņam, spied pogu "Pieteikt dalību" sūti e-pastu ar norādi „Pieteikums Diānas Sčerbanskas treniņam “Personāla iesaistes paaugstināšana” uz info@topleader.lv vai zvani mums!

bottom of page