top of page

CV-Online HR #neKonference 2016.

Personāla vadība, nekonference, personāla vadītāju kursi, vadītāju kursi, vadītāju attīstība, HR kursi, konfernču rīkošana

Topleader sadarbībā ar vadošo interneta personāla atlases uzņēmumu CV-Online Latvia 22.martā rīko vērienīgu pasākumu – CV-Online HR #neKonference 2016. Pasākumā tiks apskatītas un izrunātas galvenās šī brīža aktuālās tēmas personālvadībā un personāla atlasē 16 diskusiju apļu ietvaros ar 16 profesionāliem diskusiju līderiem. NeKonference notiks Latvijas vadošā naktskluba CoyoteFly telpās.

 

 

Kas ir neKonference?


Tas ir pasākums, kuru būtībā vada un organizē paši tā apmeklētāji un kurā netiek izmantotas nekādas prezentācijas. Atšķirībā no parastas konferences vai semināra, kur notiek pārsvarā pasīvā klausīšanās, neKonferencē visi apmeklētāji var būt kā runātāji, daloties ar savu pieredzi un zināšanām noteiktajā diskusijas tēmā.

Vienlaicīgi notiek 3 diskusiju apļi (katrs vienu stundu), un dalībnieks jebkurā brīdī var pāriet uz citu diskusijas apli. Katru diskusiju apli moderē viens diskusijas līderis, kura uzdevums ir, ne tikai dalīties ar savu pieredzi konkrētajā tēmā, bet arī iesaistīt visus kopīgā diskusijā. Bieži vien diskusijas temats sarunu gaitā mainās, un beigās dalībnieki var runāt par citu sev interesējošu tēmu. NeKonferences dalībnieks var arī būt kā klausītājs, bet noteikti daudz vairāk iespējams iegūt no pasākuma, ja dalībnieks aktīvi iesaistās diskusijās un viedokļa paušanā.

Programma un reģistrācija Cv-Online Latvia lapā

bottom of page