top of page
Efektīvas mājas lapa, mājas lapa kas pārdod, vadīāju attīstība, vadītaju treniņš, personala vadība, personāla atlase, personālvadības kursi, kursi personāla vadībā

Kā palielināt pārdošanu no mājas lapas?

 

Mūsdienās  99.7% biznesu ir tā saucamā “mājas lapa” internetā. Piedāvājam vienas dienas praktisku meistarklasi, kur izanalizēsim savu mājas lapu struktūru un paskatīsimies efektīvākas lapas piemērus, kuras varēsiet pielāgot sev. Treneris - Krievijas Mārketologu ģildes lektors - Andrejs Veselovs, treniņš norisināsies krievu valodā.

 

Treniņā laikā mēs izanalizēsim savas lapas, sapratīsim, ko ir nepieciešams uzlabot un uzreiz arī  izveidosim plānu izmaiņām. Tā rezultātā Jūs paaugstināsiet saprotamību, ērtību un mājas lapas konversiju, palielināsiet mājas lapas meklēšanas rezultātus, uzlabosiet pārdošanu rezultātus par 30%.

 

 

Treniņa “Kā palielināt pārdošanu no mājas lapas” apskatīsim:

 

  • Interneta mārketings un pārdošana. Izaugsmes punkti.

  • Kā konvertēt apmeklētājus pieprasījumos.

  • Kā palielināt reklāmas kampaņu efektivitāti par 30%.

  • Kā palielināt mājas lapas virzīšanu internetā un apmeklējumu skaitu.

  • Kā panākt, lai mājas lapa ir Google un Yandex meklēšanas TOP pozīcijā.

  • Daudz soļu pārdošana .„Ievada” pakalpojuma veidošana.

  • Info mārketings un izvirzītie konversijas instrumenti. 

 

 

Treniņa “Kā palielināt pārdošanu no mājas lapas” mērķa auditorija:

 

Šī praktiskā meistarklase ir domāta mazu un vidēju uzņēmumu vadītājiem, mārketinga nodaļu vadītājiem, par mājas lapas struktūru atbildīgajiem cilvēkiem,  kuri vēlas ātri paaugstināt pārdošanu mājas lapai, bez ievērojamiem izdevumiem un dārgu speciālistu piesaisti.

 

 

Treniņa “Kā palielināt pārdošanu no mājas lapas” treneris

Efektīvas mājas lapa, mājas lapa kas pārdod, vadīāju attīstība, vadītaju treniņš, personala vadība, personāla atlase, personālvadības kursi, kursi personāla vadībā, Andrejs Veselovs

Andrejs Veselovs  – uzņēmējs, ar 20 gadu pieredzi B2B pārdošanā un mārketingā, Krievijas Mārketologu ģildes lektors, 2 patentu un 4 grāmatu autors, tajā skaitā bestselleram „Как заставить сайт продавать”.

Treniņa “Kā palielināt pārdošanu no mājas lapas” dalības nosacījumi

 

Treniņš norisināsies 24.09.15.  no plkst. 10:00 līdz plkst.18:00, Rīgā  Radisson Blu Daugava telpās (Kuģu ielā 24). Treniņš norisināsies krievu valodā.

 

Dalības maksa

 

190 EUR + PVN, reģistrējoties līdz dāvanā saņemsiet Andrejs Veselovs  bestsellera grāmatu „Как заставить сайт продавать”.

 

 

Reģistrācijai spied uz “Reģistrēties Šeit” pogas vai sūti e-pastu uz info@topleader.lv ar tēmu “Reģistrācija praktiskai darbinieku attīstīšanas skolai”.

bottom of page