+371 26871717

logo main.png
 

Par personāla vadības nometni
(Par HR Nometni)

 

6. un 7. jūnijs, Jūrmala, Dzintari (Dzintars Hotel)

TopLeader aicina Latvijas personāla vadītājus vienoties ikgadējā neformālā pieredzes apmaiņas pasākumā “Personāla vadītāju nometne” jeb “HR nometne”. Jūs sagaida 2 aizraujošas dienas, pilnas ar idejām, personāla vadītāju pieredzi, tirgus jaunumiem, izklaidējoši – pamācošām aktivitātēm un burvīgu Jūrmalas atmosfēru.

Šobrīd millenium, jeb "Y" paaudze (cilvēki, kuri dzimuši laikā no apmēram 1987. līdz 2000. gadam) aizvien biežāk ieņem vadošus amatus, un šīm pārmaiņām ir saistība ar jaunu skatījumu uz organizāciju vidi. Tas savukārt izaicina biznesu pielāgoties, un līdz ar to personāla vadības funkcija uzņēmumā kļūst arvien būtiskāka. 

Nometnes laikā izmantotais neformālais formāts nebūt nav izklaides pasākums, bet gan šī brīža efektīvākais apmācību veids, kas ļauj uzņemt un “sagremot” vairāk informācijas, dot iespēju paskatīties un uzzināt, kā personāla vadība un procesi notiek citos Latvijā esošos uzņēmumos un salīdzināt tos ar savu uzņēmumu. Iepazīties un satikt uzņēmumu personāla vadītājus, smelties jaunas idejas, iedvesmoties un gūt motivāciju turpmākam darbam!

 

Kas ir personāla vadītāju nometne?

PIEVIENOJIES

MUMS

Nometnes mērķi

 

Nometnes programma

 

6. jūnijs

 

Par Gati


Gatim ir trīspadsmit gadu pieredze augstākā līmeņa vadības konsultācijās, biznesa stratēģijas izstrādē un ieviešanā. Trenējis vairākus simtus vadītāju, attīstot viņu prasmes operatīvajā vadībā un ideju pārdošanā, kā arī vadības psiholoģijas pielietošanā un motivācijā.

Papildus info: Linkedin.com/GatisUlinskis

Par Juri


Nozares speciālists ar vairāk kā 8 gadu pieredzi gan vietējā mēroga, gan starptautiskā uzņēmumā. Praktisko biznesa pieredzi ieguvis uzņēmējdarbībā, darba resursu plānošanā un optimizācijā, kā arī pārdošanas un mārketinga vadībā. Ikdienā vada profesionāļu komandu, individuālu uzņēmuma darbinieku motivācijas sistēmu izstrādē.

Par Elitu

Personāla vadības eksperts, vadītāju un komandu koučs, biznesa trenere. Elita, savienojot teoriju ar praksi, uzņēmumu vadītājiem un komandu līderiem dod iespēju pašiem veidot savu, maksimāli efektīvu komandu. Ilggadēja praktiskā pieredze ar specializāciju: personāla un procesu vadība, atlase, pārmaiņas, krīzes menedžments, biznesa projektu vadība.

Šobrīd strādā uz līgumattiecībām ar vairākiem lieliem uzņēmumiem, veicot personāla atlasi un nodarbojoties ar iekšējo talantu vadību.

Par Dmitriju un Ludmilu

Dmitrijs Krasnovskis
- Aģentūras Advanced Learning & Communications vadītājs
- Mārketologs - praktiķis (starptautiskajā tirgū)
- Vadīšanas pieredze 8 gadi (IT, mārketings)


Ludmila Meļentjeva
- Advanced Learning & Communications aģentūras biznesa trenere
- Inovatīvo pārdošanas un komunikācijas tehnoloģiju konsultants
- Sertificēts psihologs

 

7. jūnijs

Par Kasparu un Ivonnu


Kaspars Kotāns, CV Online Latvia Personāla atlases nodaļas vadītājs.
Kaspars personāla atlasē, novērtēšanā un karjeras konsultēšanā strādā jau vairāk nekā 14 gadus. Specializējies dažāda līmeņa vadītāju, inženiertehnisko, finanšu un pārdošanas speciālistu atlasē. Kasparam ir maģistra grāds izglītības zinātnēs ar specializāciju cilvēku uzvedībā.

Ivonna Baumane, CV Online Latvia Personāla atlases projektu vadītāja.
Ivonnai ir vairāk kā 7 gadu pieredze personālvadības un HR pakalpojumu jomā, no kuriem pēdējos gadus darbojusies tieši personāla atlases jomā. Ivonna ir ieguvusi maģistra grādu Uzņēmējdarbības vadībā un labi pārzina Latvijas un starptautisko uzņēmējdarbības vidi. Ivonnai ir liela pieredze dažāda līmeņa darbinieku atlasē finanšu, pārdošanas un administratīvajā jomā.

Par Baibu


Informācija precizējās

Par Jāni


Informācija precizējās

Par Ralfu

 

Pēdējos 3 gadus pavadījis strādājot ar klientu portfeļiem digitālā mārketinga aģentūrā, kur investējis vairāk kā €1 000 000 sociālo mediju reklāmās.

Viņš ir arī uzrakstījis e-grāmatu latviešu valodā par veiksmīgas Facebook lapas izveidošanu biznesa vajadzībām, kura ieguvusi vairāk kā 3700 lejupielādes un simtiem pozitīvu atsauksmju.

Šobrīd strādā kā freelanceris vadot Facebook mārketinga apmācības, sniedzot privātās konsultācijas un apkalpojot izredzētu uzņēmumu Facebook reklāmas kontus.

Neskatoties uz digitālo pieredzi, vislabāk viņam pa prātam ir paņemt mugursomu un kompasu, un doties garākā pastaigā atslēdzoties no visa digitālā.

Par Evitu

 

Meitene ar interesi un neizsīkstošu enerģiju par mārketingu. Ieguvusi augstāko izglītību mārketinga un tirdzniecības vadības nozarē, strādājusi kā projektu vadītāja digitālā mārketinga mācību centrā un turpinājusi profesionālās gaitas kā sociālo tīklu speciāliste uzņēmumiem.

 

Ar savām zināšanām un pieredzi dalos Baltijas Datoru Akadēmijā par sociālajiem tīkliem (Facebook, LinkedIn, Instagram) mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Paralēli ikdienas darbiem ar uzņēmumiem un apmācībām, aktīvu skrienu, pārstāvu meal-prep ideoloģiju un ar to dalos savā instagram kontā un blogā. Sevi raksturotu kā veselīga dzīvesveida piekritēju un influenceri

 
 

Nometņu atmosfērā

Dalības nosacījumi un pieteikšanās

Ekonomiskais

Bez dzīvošanas viesnīcā un vakara meistarklases

Dalības maksa sevī iekļauj dalību abās nometnes dienās, bez izmitināšanas viesnīcā,  komandas un tīklošanas pasākumiem.

Dalības maksa

€390

Komforta

Dzīvošana vienvietīgajā uzlabotā numuriņā

Dalības maksa sevī iekļauj visas nometnes aktivitātes un dzīvošanu vienvietīgajā uzlabotā numuriņā.

Dalības maksa

€539

Standarta

Dzīvošana divvietīgajā numuriņā

Dalības maksa sevī iekļauj visas nometnes aktivitātes un dzīvošanu divvietīgajā numuriņā.

Dalības maksa

€450

Standarta +

Dzīvošana vienvietīgajā numuriņā

Dalības maksa sevī iekļauj visas nometnes aktivitātes un dzīvošanu vienvietīgajā numuriņā.

Dalības maksa

€499

  • Nometnes laikā dalībniekiem būs pieejama autostāvvieta

  • Dalības maksa ir norādīta vienai personai bez PVN

  • Facebook profils
  • TopLeader Twitter profils
  • Topleader Google+ profils
  • facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus