top of page

HR Brokastis - 07. maijs 

 

"Kā uzņēmumam sevi pasargāt no neapmierinātu darbinieku prasībām?"

 

Š.g. 7. maijā aicinām uz ikmēneša HR Brokastīm, kurās runāsim par LR Darba likuma aktualitātēm, „slidenajiem punktiem” un noteikumiem, kuriem jāpievērš īpaša uzmanība, kā arī dalīsimies savā pieredzē, analizējot praktiskus piemērus.

 

HR Brokastu mērķis – neformālā gaisotnē vienot personāla vadītājus un speciālistus, lai diskutētu par šī brīža profesionālajām aktualitātēm, tādā veidā iegūstot pieredzi, jaunas atziņas, idejas, iedvesmu un iepazītu kolēģus.

Ieskats tēmā

 

Šoreiz runāsim par tēmu, kas rūp lielākajai daļai personāla vadītāju – Darba likumu. Savā prezentācijā zvērinātu advokātu biroja „Eversheds Bitāns” darba tiesību prakses grupas vadītājs, zvērināts advokāts Māris Logins dalīsies savā pieredzē par tām Darba likuma normām un to piemērošanas praksi, kas parasti rada neskaidrības un kam darba devējiem jāpievērš īpaša vērība.

 

Tiks aplūkoti aktuālākie piemēri gan no Latvijas, gan Eiropas Savienības Tiesas prakses, kā arī ieskicētas likumdošanas aktualitātes darba tiesību jomā. Kopīgi dalīsimies savos novērojumos un pieredzē, tādējādi padziļinot zināšanas par darba tiesību kritiskajiem aspektiem.

Par ekspertu

Māris Logins ir zvērināts advokāts, vada zvērinātu advokātu biroja „Eversheds Bitāns”  darba tiesību prakses grupu. Vairāku gadu laikā Māris ir ieguvis plašu profesionālo pieredzi, konsultējot starptautiskas korporācijas par dažādiem darba tiesību jautājumiem, tajā skaitā pārstāvot klientus individuālos un kolektīvos darba strīdos tiesā. Māris Logins ir līdzautors 2008. gadā izdotās grāmatas "Darba tiesības Eiropā" (Employment Law in Europe) Latvijas tiesību sadaļai.

Dalības nosacījumi 

 

Brokastis notiks 07.05.2014, no plkst. 9:00 līdz plkst. 11:30, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6 (ir iespēja bez maksas novietot automašīnu).

 

Dalības maksa – 43 EUR + PVN.

 

Lai piedalītos brokastīs, spiediet uz REĢISTRĒTIES ŠEIT pogas un aizpildiet elektronisku formu vai sūtiet pieteikumu uz kursi@riseba.lv ar tēmu "HR Brokastis",  norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, uzņēmuma rekvizītus un kontaktinformāciju.

bottom of page