top of page

Kluba “Efektīvs personāla vadītājs” septembra tikšanās

 

Efektīva komanda vai īstais cilvēks savā vietā

 

 

Bieži nākas dzirdēt vadītāju stāstus par savu komandu: „Es saku vienu, bet viņi dara otru.. Vai tiešam tik grūti saprast elementāras lietas?!” Kāpēc tā notiek? Kas ir efektīva komanda, un kas īsti nosaka komandas efektivitāti? Kas veido komandu? Kas vispār ir komanda? Kas ir vadītājs šajā komandā? Kā zināt, vai savā vietā ir īstais cilvēks?

 

16. septembrī aicinām personāla, nodaļu un uzņēmuma vadītājus pievienoties mūsu personāla vadītāju kluba ikmēneša tikšanām, kurās septembrī runāsim par organizācijas veiksmīgas komandas veidošanu, komandu koučingu, komandas darba vērtēšanu, dažādību komandās.

Par kluba “Efektīvs personāla vadītājs” ikmēneša tikšanām

 

Šīs ir ik mēneša neformāls pasākums, kas kluba biedriem vai dalībniekiem no citiem uzņēmumiem nodrošinās iespēju reizi mēnesī tikties ar kolēģiem un ekspertiem, lai  dalītos pieredzē par vienu no mūsu piedāvātajām tēmām. Papildus dalība klubā dod jaunas un lietderīgas iepazīšanās, kontaktu apmaiņu, iespēju dzirdēt ekspertu viedokli, diskusijas, gardas un re-enerģētizējošās brokastis.

 

 

16.09.15. kluba tikšanās programma:

 

  • Sapazīšanās.

  • Elita Kazaine (COO (izpilddirektore) Digitālā Mārketinga Aģentūrā Infinitum8, tajā skaitā personāla vadības un kvalitātes ieviešanas

  • nodaļas vadītājadalīsies savā profesionālā pieredzē par to kā piemeklēt un sakomplektēt dzīvotspējīgu un uz rezultātu orientētu komandu.

 

 

 

 

 

 

 

  • Gardās brokastis.

 

 

 

  • Lāsma Jansone (Eiro Personāls novērtēšanas un attīstības projektu vadītāja) pievērsīsies tēmai “Īstie cilvēki īstajā vietā jeb vai un kā mēs izmantojam darbinieku stiprās puses”. Pēc prezentācijas aicināsim dalībniekus uz diskusiju:

 

 

 

 

 

  • Vai un kā mēs vērtējam savas komandas?

  • Kāpēc tik svarīgi, lai cilvēki būtu savā īstajā vietā?

  • Dažādība komandā – cik efektīvi tas ir?

 

 

 

 

 

 

 

Lai katrs gūtu sev vērtīgas atsauksmes un mūsu diskusija būtu vēl aizraujošāka, piedāvājam visiem brokastu dalībniekiem aizpildīt “Eiro Personāls” partnera “Profiles International” metodi “Darba Snieguma Indikators”.

Diskusijas laikā mēs varēsim pārrunāt iegūtos rezultātus – izvērtējot, kādas ir HR brokastu komandas stiprās puses un cik efektīva komanda mēs būtu, ja, piemēram, strādātu vienā uzņēmumā.

 

Rezultāti tiks atspoguļoti apkopotā veidā, neizpaužot dalībnieku individuālos rezultātus. Savukārt pēc kluba tikšanām, katrs dalībnieks saņems savus individuālos rezultātus savā e-pastā.

 

Lai aizpildītu testu, katrs dalībnieks saņems savā e-pastā uzaicinājumu.

Tests jāaizpilda līdz 15.09. plkst.12:00.

 

 

 

Kluba “Efektīvs personāla vadītājs” ikmēneša tikšanas dalības nosacījumi

 

Brokastis notiks 16.09.2015 no plkst. 10:00 līdz plkst. 12:00, Radisson Blu Daugava Rīga, Kuģu iela 24, 1. stāvā restorāna Tallavera (dalībniekiem ir iespēja bez maksas novietot savu automašīnu Radisson Blu autostāvvietā)

 

  • Dalības maksa personai – 50 EUR + PVN.

  • Kluba „Esmu efektīvs personāla vadītājs” dalībniekiem – 1 dalībnieks bezmaksas, katram nākamajām 20% atlaide (vairāk informācijas par personālvadības klubu --> ŠEIT)

 

Lai pieteiktos septembra tikšanām, spied pogu PIETEIKTIES, sūtiet e-pastu ar norādi „Pieteikums kluba “Efektīvs personāla vadītājs” septembra tikšanām” uz info@topleader.lv, vai zvaniet mums!

bottom of page